PTT Yeni Kart Başvurusu

Sıradaki içerik:

PTT Yeni Kart Başvurusu

Yeni Kredi Kartı Başvurusu

356 okunma — 11 Aralık 2021 15:03
avatar

enuygunkredi

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Kişilerin hayatlarını daha rahat bir şekilde geçirebilmeleri için gelirlerinin yüksek olması gerekmektedir. Aldıkları maaş ya da gelirlerinin yetersiz kalması halinde ise oldukça fazla sayıda insanın tercihi kredi kartı kullanımından yana olmaktadır. Nakit harcama yapmaktan çok daha kolay olan kredi kartı harcamaları oldukça avantajlı olabilmektedir.

Bu nedenle de her geçen gün binlerce insan tarafından yeni kredi kartı başvurusu yapılmaya devam etmektedir. Gerek kullanım kolaylığı gerekse taksit ve erteleme olanağı sebebiyle kredi kartları her zaman tercih sırasında ilk basamaklarda yer alamaktadır.

Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

En hızlı kredi kartı başvurusu internet ortamı veyahut bankaların müşteri hizmeleri aracılığıyla yapılmaktadır. Sizlere Tavsiyemiz şubelere bireysel olarak başvuru yapmak her zaman en güvenilir yöntemdir. Beğenilen ya da ihtiyaç duyulan bir ürünün fiyatının pahalı olması o ürüne olan ilgiyi azaltabilmektedir.

Bir anda yüksek fiyatlardan nakit harcama yapmak son derece sıkıntılı bir durum olabilir iken kredi kartından taksit ile alabilmek çok daha avantajlı olabilmektedir. Bütün bu sebeplerden dolayı ise hemen her gün kişilerin büyük bir çoğunluğu yeni kredi kartı başvurusu yapmaya devam etmektedir.

Kredi kartı başvurularında günümüz koşullarında çok fazla sayıda alternatif bulunmaktadır. Eski zamanlarda sadece şubeye gidilerek yapılan bu başvurular günümüzde çok daha farklı kaynaklar ile yapılabilmektedir. Bankalara ait olan standartlarda ya da sahalarda görevli kişiler tarafından kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.

İnternet Üzerinden Kredi Kart Başvurusu

Bütün bunların yanı sıra artık internet üzerinden hemen her bankaya kredi kartına başvuru yapmak son derece mümkün bir hale gelmektedir. Bu internet siteleri üzerinden gerekli bilgilerin toplanması halinde bankalar gerekli değerlendirmeleri yaparak müşterilerine geri dönüş yapmaktadır. Sonucu olumlu olan kredi kartı başvurusu sonrasında kredi kartları kişilerin belirttikleri adreslere banka tarafından gönderilmektedir.

Kredi kartı kullanımının her geçen gün daha da artması ile birlikte bankalar da çok daha rahat bir şekilde müşterilerine kredi kartı vermektedir. Gerekli şartları sağlayan kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre kredi kartı verilmektedir. Böylelikle kişiler alışverişlerinde bankalarının da sağladığı birçok avantajdan faydalanabilme imkânına da sahip olabilmektedir.

Kredi kartı başvurusu, kişilerin gelirlerine ve varsa eğer diğer kredi kartı kullanımlarına bağlı olarak sonuçlanabilmektedir. Bu sebeple kişilerin başvuru yapmadan önce bankaların öne sürdüğü şartları iyi bir şekilde araştırmaları ve bu şartlar doğrultusunda da başvurularını yapmaları büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvurusunda en çok zorluk çekilen konuların başında bankalar tarafından talep edilen gelir belgesi gelmektedir. Bankalar kişilerin banka sicili olan kredi notuna göre gelir belgesi talep edebilmektedirler. Eğer kötü bir siciliniz yoksa veyahut banka hesabınızdaki mevduat miktari yeterlı duzeydeyse bankalar sızden gelir belgesi istemeyebilir. Ev hanımlarından ve  öğrencilerden genelde gelir belgesi talep edilmeyebilir. İşsizler bu konuda en çok sıkıntıyı çekenlerdir kredi notu kötü değilse işsizlerin de kredi kartı alma şansları mevcuttur. Kredi notunuz kötüyse borçlarınızı ödemeyip kara listeye düştüyseniz doğal olarak kredi kartı almanız zordur.

Hangi Bankalara İnternet Üzerinden Başvurabilirim

Ülkemizde hemen hemen her banka internet üzerinden kredi kartı başvuru işlemi almaktadır. Başvuru sonrasında banka eğer sizden bir evrak talep ederse sizi şubeye davet edecektir. Aşağıda bazı bankaların resmi sitelerini paylaştık. Bankaların ana sayfalarındaki menüden kredi kartı bölümlerini seçerek bilgi alabilirsiniz.
Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu https://www.axess.com.tr/
İşbankası Kredi Kartı Başvurusu https://www.isbank.com.tr/
Teb Bankası Kredi Kartı Başvurusu https://www.cepteteb.com.tr/
Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu https://www.ziraatbank.com.tr/
Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu https://www.bonus.com.tr/
Fiba Bankası Kredi Kartı Başvurusu https://www.fibabanka.com.tr/
Halkbank Kredi Kartı Başvurusu https://www.parafcard.com.tr/
İng Bank Kredi Kartı Başvurusu https://www.ing.com.tr/
FinansBank Kredi Kartı Başvurusu https://www.qnbfinansbank.com/

En güvenli başvuru şekli her zaman şubelere gidip bireysel olarak başvuru yapmaktır. Sizlere de tavsiyemiz bu yöndedir. İnternet ortamında mümkün olduğunca bilgilerinizi paylaşmayınız başvurularınızı şahsen ve bireysel olarak şubelere yapınız.  Enuygunkredi.org hiçbir şekilde kredi kartı vb. ürün vermez sadece bilgi verme amaçlı hazırlanmıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli