GTA 5 İndirme Ve Kurulum Nasıl Yapılır?

Sıradaki içerik:

GTA 5 İndirme Ve Kurulum Nasıl Yapılır?

İş Bankası Kredi Kartı

419 okunma — 18 Şubat 2022 16:37
avatar

enuygunkredi

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

is bankasi kredi karti

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Alışverişleri daha güvenli ve daha kolay kılan kredi kartları günümüzde herkes tarafından kullanılmaktadır. Özelliklede teknolojinin bu kadar gelişmiş olduğu dönemlerde nakit para taşımak yerine kredi kartları daha çok tercih ediliyor. Ülkemizde bulunan bütün bankalarda müşterilerine daha cazip teklifler getirerek kredi kartı kullanımını tetikliyorlar. İş bankası ülkemizin en eski ve en güçlü bankasıdır. Yüzyılı geçen bir süredir müşterilerine hizmet etmektedir. İş bankası tarafından geliştirilen ve en çok kullanılan kredi kartının ismi maximumdur. Maximum kendi içerisinde maximum kart, maximum gold kart, maximum platinum kart, maximum genç kart ve maximum tema kart olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Müşterilerin gelir bütçelerine göre tercih ettikleri maximum kartlar size alışverişlerinizde birçok avantaj sağlayacaktır. Sizde hemen iş bankasının bu ayrıcalıklı kartlarından sahip olmalısınız. Yapmanız gereken hemen www.isbank.com.tr adresinden ya da iş bankası müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvurusu bölümüne girmektir. Ayrıca akıllı cep telefonlarına kuracağınız iş bankası uygulaması içinden İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama bölümüne girerek başvuru sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

İş bankası kredi kartını kullanmanın avantajları arasında alışverişlerinize ek taksit yapma imkânı sunması yer almaktadır. Dilerseniz taksitli yaptığınız bir alışverişinizi taksit sayılarını artırarak daha kolay ödeme planı oluşturabilirsiniz. Sizler bu avantajlardan yararlanmak için iş bankası resmi sitesinden başvuru yapıp site içinde bulunan İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama ekranından sonuç hakkında bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Borç Erteleme

Gündelik hayatta yaptığımız birçok alışverişi artık kredi kartları ile yapmaktayız. İnsanlar cüzdanlarında nakit para taşırmak yerine neredeyse her bankanın kredi kartını taşır duruma geldiler. Bunun sebebi hem alışveriş sırasında kredi kartlarının taksit imkânı sunması hem de bankaların kredi kartı alışverişlerine vermiş olduğu hediyeler gösterilebilir. İş bankası yılların vermiş olduğu bankacılık tecrübesi ile geliştirdiği maximum kartları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Tüm dünyada iş bankası maximum kredi kartını gönül rahatlığı ile alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı kullanımı sayesinde biriken hediye TL ile alışverişleriniz daha uygun fiyatlarda yapmanızı sağlamaktadır. İş bankası kredi kartı olan maximum kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Özellikle peşin alışverişlerinizi taksitlendirme seçeneği sunmasıyla müşterilerini memnun etmektedir. Maximum kredi kartının bir başka özelliği ise kredi kartı borcunuzu erteleme şansı oluşturmasıdır. İsterseniz iş bank mobil uygulamasından isterseniz iş bankası bireysel internet müşteri sayfasından İş Bankası kredi kartı borç erteleme yöntemini kullanarak kredi kartı borcunuzu ilerleyen tarihlere erteleyebilirsiniz.

Maximum kredi kartı nakil ihtiyaçlarınızda da sizin yanınızda. Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda kredi kartınız ile İş bankası ATM noktalarından nakit avans çekebilir ve taksitlendirme yaparak rahat ödeme planı oluşturabilirsiniz. Kredi kartı borcunuzu ödeyemeyeceğinizi anladığınızda İş Bankası kredi kartı borç erteleme özelliği olduğunu unutmayınız. Bu özelliği sayesinde borçlarınızı bir sonraki ekstre dönemlerine erteleyebilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Limit Artırma

Teknolojinin artması ile çoğu kredi kart işlemleri bankanın resmi telefon uygulamaları ya da bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Fakat güven problemi yaşıyorsanız, iş bankası şubeleri ve şube çalışanları kredi kart limit artışında da size yardımcı olacaktır. Şube personeline aylık gelirinizi söylediğinizde istediğiniz limite erişemiyorsanız, belgelendirebileceğiniz diğer gelirlerinizi de bildirebilir, evraklarını teslim edebilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı limit artırma için, bir diğer yöntem İş Bankası çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisine talep oluşturabilirsiniz. Size aylık net geliriniz sorulacaktır. Belgelendirebileceğiniz gelirleriniz var ise bu gelirlerinizi de söyleyebilirsiniz, mesela kira bedeli gibi. Bu gelirlerinizi faks yolu ile İş Bankasına iletebilirsiniz ya da şubeye teslim edebilirsiniz.

İşCep uygulaması ile kart limit talebi oluşturabilirsiniz,  limit artırma, azaltma da olabilir, istediğiniz rakamları yazarak talep oluşturmuş olursunuz. Böylelikle sizi iş bankası müşteri hizmetlerinden arayabilirler yine gelir beyanında bulunabilirsiniz.

İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden de İş Bankası Kredi Kartı limit artırma talebi oluşturabilirsiniz. İş Bankası resmi İnternet sitesi, bankanın resmi telefon uygulaması yine sizi çağrı merkezine yönlendirecektir ve çağrı merkezi müşteri temsilcisi tarafınıza dönüş yapacaktır. Sizden belge talebinde bulunacak ve size vereceği faks numarasına belgelerinizi gönderecek, daha sonra değerlendirme aşaması başlayacak ve en kısa sürede olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır, dilerseniz sizler de kendiniz limit artış talebinizi takip edebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli