Pubg Mobile Hızlı Sohbet İşaretleme Nasıl Yapılır?

Sıradaki içerik:

Pubg Mobile Hızlı Sohbet İşaretleme Nasıl Yapılır?

BluTv Müşteri Hizmetleri

716 okunma — 11 Nisan 2022 01:03
avatar

musterihizmetleri

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

blutv musteri hizmetleri

BluTv müşteri hizmetleri ile üyeliklerinizdeki tüm sorunlar hakkında destek ve bilgi almanız mümkün. 0850 210 52 58 no’lu hat aracılığıyla müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir. Sorunlarınız hakkında teknik destek alabilirsiniz. BluTv müşteri hizmetleri uygulama ve site genelinde karşılaştığınız sorunlarda yardımcı olacağı gibi kişisel hesaplarınızda gerek ödemeler gerekse üyeliğiniz ile ilgili konularda sizlere yardımcı olacaktır.

BluTv sadece Türkiye’de değil tüm dünya üzerinde kullanılan bir platform. Yurtdışında yaşayan ve platformu kullanan aboneler ise +49 697 910 0 310 no’lu iletişim numarasını arayarak destek alabiliyorlar. Ayrıca sadece müşteri hizmetlerini arayarak değil Canlı Destek sayesinde online olarak da hizmet alabilirsiniz. Canlı Destek platformunda müşteri temsilcileri anında bağlanıyor ve sorunlarınıza çözüm olabiliyorlar. Kartla ilgili ödemelerde BluTv’nin sorumlu olduğu noktalarda yardım sağlanıyor. Eğer bankanızla ilgili bir sorun varsa kart kullanımınızı sağlayan bankaya yönlendiriliyorsunuz.

BluTv Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BluTv müşteri hizmetleri telefon numarası ile müşteri hizmetlerine bağlanmak istediğiniz takdirde  0850 210 52 58 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Teknik destek ve üyelik işlemleriyle ilgili tüm sorunlar destek sağlayan BluTv ekibi kalite vakit geçirmenize olanak sağlıyor. BluTv üyeliğiniz ile ilk 7 gün boyunca ücretsiz olarak site içerisinde tüm dizi, film ve içerikleri izleyebilirsiniz. Eğer içerikler hoşunuza giderse aboneliğinizi iptal etmeden ücretini ödeyerek kalan içerikleri de izleme hakkına sahip olabilirsiniz.

BluTv özellikle genç nesil televizyonculuk siteminin en büyük örneklerinden birisi. Gençlerin özgürce görmek istediği tüm içerikleri görebileceği bir platform haline geldi. Ayrıca Akıllı Tv ve mobil cihazlarda da kullanılabiliyor. Böylelikle sadece bilgisayarlarınızdan değil televizyonlarınızdan da kolaylıkla izleyebiliyorsunuz. BluTv müşteri hizmetleri hattınız arayarak tüm cihazlarda yaşadığınız sorunlar ile ilgili destek alabilirsiniz.

BluTv Üyelik Müşteri Hizmetleri

2015 yılında ortaya çıkarılan BluTv internet televizyonu olarak da geçmektedir. BluTv, Doğan Holding firmasına ait bir medya sağlayıcıdır. Benzer dizi ve film izleyebileceğiniz alternatifler mevcuttur. Fakat Doğan Holding sadece internet ortamında değil Türk televizyonlarında da yıllardır profesyonel içerikler ortaya koymuş bir firmadır. Bir çok kanalın sahibi olan bu holding aslında Türkiye dizi kültürünün neredeyse ritmini belirleyen yapımlar ortaya koymuştur.

Genç neslin internet ortamında daha özgür içerikleri seyredebiliyor olması televizyon sektörünün de geleceğini ve niteliğini değiştirmiştir. Yıllardan beri aşina olduğumuz 2 saate yakın dizi süreleri kısaltılmış ve ortalama 40 ile 50 dakika arasında dizi süreleri artış göstermiştir. Durum böyle olduğun televizyon sektörünün devleri olarak adlandırabileceğimiz Doğan Holding 2015 yılında geleceği yönlendirecek genç neslin çağrısına kulak asmış ve özgürce içerik tüketilebileceği BluTv’yi ortaya çıkarmıştır.

BluTv üyelik müşteri hizmetleri sayesinde üyeliğinizle alakalı tüm konulardan teknik destek alabilirsiniz. 0850 210 52 58 no’lu hattı arayarak gerekli tuşlamaları yapmalısınız. Ardından müşteri hizmetlerine bağlanarak sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

BluTv konusunda yaşadığınız sorunları müşteri hizmetlerine bağlanmadan çözebileceğiniz alternatifler de mevcut. Sık sorulan sorular için BluTv web sitesinde BluTv hakkında bölümüne girerek merak ettiğiniz konularla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitede Denizbank’ın sağladığı 1 yıl üyelik ile ilgili bilgiler mevcut. Yine ödeme seçenekleri, kart ile üyelik işlemleri, BluTv Kids, özel profil oluşturma, ücretsiz deneme ile ilgili bilgiler, ön ödemeli kartlar ile üyelik oluşturma, hizmet taahhütü ve üyelik iptali, üye olmadan BluTv izleme gibi konuların tamamını hakkında kısmında kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda BluTv müşteri hizmetleri dışında Canlı Destek’e bağlanarak anında sorunuza cevap bulabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli