Xbox Game Pass 'e Eklenek Oyunlar - Oyun Haber TR
0

Xbox Game Pass konsol ve bilgisara dünyası için geliştirdiği yeni oyunları ile birlikte ocak ayında tutkunlarına yeni kapılar aralıyor. Bu ay eklenecek oyunların açıklanması ile siz değerli takipçilerimize bir liste ayarladık. Konsol platformu için sunulacak oyunlar :

  • 9 Ocak tarihinde Frotspunk:Console Edition ve Sword Art Inline:Fatal Bullet
  • 17 Ocakta ise Tekken 7  eklenecek.

Xbox Game Pass bilgisayar platformu içinde Frotpunk ve FTL: Faster Than Light oyunlarını da bu ay eklemesi bekleniuor. Bu iki oyun içinde özel bir tarih belirtilmese de bunu öğrenmek için elimizden geleni yapmaktayız. Kaçırmadan anında haberdar olmak için sitemizi takipte kalın.

Frotspunk

Karşımıza bir hayatta kalma oyunu olarak çıkan bu oyun, Dünya üzerinde kalan son şehrin yönetici olarak hem vatandaşların hem de şehrin düzenini sağlama sorumluluğunu üstleniyorsunuz. Seçtiğiniz ve verdiğiniz kararlara göre bir karaktere bürünüm sağlıyorsunuz.

Sword Art Online: Fatal Bullet

Reflekslerinizi test etmek mi istiyorsunuz? Bu oyun tam size göre daha fazla bahsetmeye gerek yok diyebiliriz.

Tekken 7

Çocukluğumdan itibaren seri seri takibinde olduğumu belirtip yazıma devam edeyim. Mishima ailesi arasında yaşanan o canice savaşta, savaşın son kısmına tanıklık etme fırsatı buluyorsunuz. Bu oyun adeta sizi kendi içine çekerek gerek kurgusu gerek sinemadan fırlamışçasına dövüş sahneleri ile arkadaşlarınızla olan rekabetinizi ve dolayısı ile oyun zevkinizide katlıyor.

Diğer yazılarımız ve içeriklerimiz için sitemizi takipte kalın. Ayrıca buraya tıklayarak son yazımıza göz atabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0
Nirvana

One Comment

Bir Cevap Yazın

  1. Geri bildirim: Oyun Haber TR
%d blogcu bunu beğendi: