Minecraft Kodları

Sıradaki içerik:

Minecraft Kodları

e
sv

En İyi 5 Gamer Klavye

508 okunma

Hepinize selamlar. Bilgisayar oyunlarda en önemli ekipmanların başında mouse’dan sonra klavye gelmektedir. Klavyenin ele oturması, hissiyatı, geri tepkime süresi (makro saniyeler fark etse de çok önemlidir) gibi etkenler klavyenin kalitesinde önemli rol oynamaktadır. Bu yazımızda sizler için en iyi 5 klavyeyi listeledik. Umarız ki yazımızı beğenirsiniz. İşte sizler için seçtiğimiz 5 klavye;


1-)Razer Huntsman Elite


Razer, bu klavyede tuşlar ile optik sensörleri entegre etmeyi başardı. Bu da bu klavyeyi 2019’un en hızlı klavyesi yapıyor
Fiyat: 500₺-600₺
Aydınlatma: Evet
Atanabilir Tuşlar: Evet


2-) Roccat Vulcan 120 Aimo


Bu klavyenin kullanımı aşırı rahat ve zevkli. Mekanik sistemi çok gelişmiş olan bu klavyeyi Türkiye’de satan bir yer bulamadık maalesef.
Fiyat: 1000₺
Aydınlatma: Evet
Atanabilir Tuşlar: Evet


3-) Logitech G513


Parmaklarınız tuşlara resmen yapışıyor ve mükemmel bir hissiyatla oyununuzu oynuyorsunuz.
Fiyat: 600₺-700₺
Aydınlatma: Evet
Atanabilir Tuşlar: Evet


4-) Cooler Master MasterSet MS120


Bu kadar bütçelelere çıkamıyorsanız eğer bu ürün sizin için ideal. Üstelik mouse ile beraber geliyor. Mouse o kadar verimli olmasa da klavyesi sizi yeterince tatmin edecektir.
Fiyat: 150₺-200₺
Aydınlatma: Evet
Atanabilir Tuşlar: Hayır


5-) Corsair K63 Wireless


Bu klavye pek alışık olmadğımız türden. Çünkü bu klavye kablosuz olarak kullanılıyor. Kablosuz klavyenin neresi alışılmadık dediğinizi duyar gibiyiz. Evet kablosuz klavyeler artık günümüzün her yerinde var ama oyuncu klavyesi olarak baktığımızda çok nadir görebileceğiniz bir klavyedir kendisi.
Fiyat: 400₺-500₺
Aydınlatma: Evet
Atanabilir Tuşlar: Evet

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli