Gençlerin Sosyal Medyada Geçirdiği Zaman, Yüz Yüze İletişim Yeteneklerini Zayıflatıyor

Sıradaki içerik:

Gençlerin Sosyal Medyada Geçirdiği Zaman, Yüz Yüze İletişim Yeteneklerini Zayıflatıyor

İletişimciler MEİGDER’i ziyaret etti

40 okunma — 02 Nisan 2024 15:03
avatar

Oyun HaberTR

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

WhatsApp Image 2024 04 02 at 14.46.16

 

Nihal Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İletişim Bölümü Müdürü ve öğretmenleri Mersin İnternet Gazetecileri Cemiyeti’ni ziyaret etti.
Okul Müdürü Hakan Ördek, Müdür Yardımcısı Veysel Pekel ile beraberindeki öğretmenler Serap Kozak, Tülin Sayar ve Seher Özata’yı, MEİGDER Başkanı A.Vahap Şehitoğlu ile cemiyet yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
Çok önemli ve kutsal bir görev üstlenen öğretmenleri ağırlamaktan onur duyduklarını dile getiren A.Vahap Şehitoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti yineleyerek yaptığı konuşmada, “Özellikle geleceğin gazetecilerini, medya mensuplarının yetişmesinde temel taşı görevi üstlenen siz iletişim bölümü hocalarımıza büyük görevler düşüyor. Bizim de yakından takip ettiğimiz gibi siz bu görevi başarıyla ifa ediyorsunuz. Dürüst, onurlu ve daha nice başarılı Gazeteciler yetiştireceğinize inancımız tam ve bu uğurda her zaman yanınızdayız” dedi.
Bir hayli verimli geçen ziyaretin sonunda MEİGDER Başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Nihal Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hakan Ördek, basın mensuplarıyla her zaman iç içe olduklarına dikkat çekerek, fikir alışverişinin devam edeceğini sözlerine ekledi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli