Apple, Eski Çalışanını Gizli Bilgi Sızdırmakla Suçluyor

Sıradaki içerik:

Apple, Eski Çalışanını Gizli Bilgi Sızdırmakla Suçluyor

Ege Migider iftarına yoğun katılım

41 okunma — 29 Mart 2024 16:22
avatar

Oyun HaberTR

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

9cb97d98 b87b 4b12 ac05 09b644b5c3f5

Ege Migider iftarına yoğun katılım

Buca’da gerçekleşen Ege Muşlu İş Adamları ve Girişimciler Derneği (EGE MİGİDER) iftarında siyasi parti temsilcileri,bürokratlar ve iş dünyasından isimler katıldı. EGE MİGİDER yönetiminin evsahipliğinde düzenlenen iftar programı Buca Güler Kebap’ta gerçekleşti.

EGE MİGİDER Başkanı Ahmet Öznur, “Bugün sizlerle birlikte bu mübarek ramazan ayında iftarında buluşmanın sevinci, heyecanını ve gururunu yaşıyorum. Ege MİGİDER, kurulduğu 2017’den beri İzmir’de büyük bir özveriyle gerçekleştirdiği yatırımlarıyla sorumluluklarını yerine getirdi. Bölgesel çapta bir çok proje ve yatırımı hayata geçirdi” ifadelerini kullandı.

EGE MİGİDER hakkında açıklamalarına devam eden Başkan Öznur, “Üyelerimiz arasındaki işbirliği kapsamında, bölgesel kalkınmada stratejik fırsatlar ortaya çıkarttık. Yatırım sentezli güzel projelerin geliştirilmesinde öncülük ettik. Doğal olarak bu durum, üyelerimiz arasındaki bağın güçlenmesine ve üyelerimiz arasında iş birliği fırsatlarına daha kolay ulaşmasına hız kazandırdı. Bu durum sadece İzmir’de değil, bölgenin bir çok kentinde de kalkınmasına büyük katkı sağladı. Sanayi, imalat, inşaat, ticaret, turizm, eğitim hizmetleri başlıca sektörlerimizdir. Bu anlamda, öncelikli hedeflerimizden biri de; koordinasyon ve iletişim kanallarımızı derinleştirip bölgedeki siz değerli tüm iş insanlarımıza ulaşmak, paylaşımda bulunmak, önemli projelerle bölgenin kalkınmasında katkı sağlamaktır” şeklinde sözlerini sonlandırdı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli