İnsan Cildinden Esinlenen Elektronik Deri Geliştirildi

Sıradaki içerik:

İnsan Cildinden Esinlenen Elektronik Deri Geliştirildi

1990’ların Değerli ve Nostaljik Eşyaları

12 okunma — 11 Haziran 2024 13:19
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 666824b59ed6d

Pokemon Kartları, Furbie’ler ve Kawasaki Enstrümanı Açık Artırmada Yüksek Fiyatlara Satılıyor

1990’ların popüler ürünleri, günümüzde binlerce dolara satılan nadir koleksiyon parçaları haline geldi. Örneğin, Super Mario 64 oyunu bir milyon doların üzerinde hasılat yaparak tarihin en pahalı video oyunu unvanını kazandı.

Kawasaki Sax-A-Boom: Jack Black’in Popülerleştirdiği Efsanevi Oyuncak Enstrümanı

Sax-A-Boom, Jack Black’in konserlerde kullandığı çocuk oyuncak enstrümanı olarak biliniyor. 1998 yılında piyasaya sürülen bu enstrüman, Jack Black bağlantısı nedeniyle müzayede sitelerinde yüksek fiyatlara satılıyor.

Pokemon Charizard Kartı: Değerli Bir Koleksiyon Parçası

Charizard, Pokemon kartları arasında en değerli olanı olarak biliniyor. 1999 yılında sadece 121 adet üretilen bazı Charizard kartları, eBay gibi platformlarda yüksek fiyatlara alıcı buluyor.

Kid Cuisine Furbie: Çocukların Sevgilisi Elektronik Oyuncak

Furbie’ler, 1998 yılında çocukların gözdesi olan elektronik robotik oyuncaklardan biriydi. Kid Cuisine markalı Furbie’ler, günümüzde 1.000 $’a kadar satılarak koleksiyoncuların ilgisini çekiyor.

DVD ve VHS Kaydediciler: Değerli Birleşik Üniteler

Streaming platformlarının yükselişiyle birlikte, hem DVD hem de VHS kaydedicilere sahip birleşik üniteler değerli hale geldi. Çalışır durumda olan bu üniteler, genellikle 200 dolardan fazlaya alıcı buluyor.

Süper Mario 64 Kartuşu: Tarihin En Pahalı Oyunlarından Biri

1997 yılında piyasaya sürülen Super Mario 64, fabrikada mühürlenmiş nadir bir versiyonu ile açık artırmada 1.560.000 dolara satılarak tarihin en pahalı oyunu unvanını elde etti.

Beyaz ve Kırmızı P1 Tamagotchi: 90’ların Kült Oyuncaklarından Birisi

‘P1’ Tamagotchiler arasında, beyaz ve kırmızı P1 modelleri günümüzde 2.500 $’a kadar satılarak koleksiyoncuların ilgisini çekiyor.

Black Lotus Magic The Gathering Kartı: Değerli Bir Rekabet Kartı

Magic the Gathering’in en değerli kartı olan Black Lotus, açık artırmada yüksek fiyatlara satılarak oyun severlerin ilgisini çekiyor.

Sega Saturn: Sega’nın Koleksiyoncular Tarafından Aranan Modeli

Sega Saturn, koleksiyoncuların ilgisini çeken modellerden biri haline geldi. Özellikle sınırlı sayıda üretilen modeller, bugün 800 dolara kadar alıcı bulabiliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli