Almanya’da Havalimanı Güvenlik Görevlilerinin Ücretlerinde Anlaşma Sağlandı

Sıradaki içerik:

Almanya’da Havalimanı Güvenlik Görevlilerinin Ücretlerinde Anlaşma Sağlandı

Wanda Nara, Mauro Icardi ile İlgili Çarpıcı İtiraflarda Bulundu

61 okunma — 08 Nisan 2024 22:05
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 66143feba087f

İlişkinin Başlangıcı

Wanda Nara, Arjantin’de kardeşi Zaira‘nın sunduğu ‘Rumis’ adlı programda, futbolcu Mauro Icardi ile yaşadığı ilişkiye dair çarpıcı detaylar paylaştı. İkilinin birlikteliğinin başlangıcında, Icardi’nin kendisinden önce 200’den fazla kadınla birlikte olduğunu öğrendiğini belirten Nara, “Herhalde o yatak 200’den fazla kadın tarafından kullanıldı, ama benden sonra bu tamamen sona erdi. Artık kimse kullanamazdı herhalde” ifadelerini kullandı.

Yaşanan Zorluklar

Nara, Mauro Icardi ile birlikte olduğu ertesi gün, hiç hissetmediği bir ağrıyla uyandığını ve “Çünkü kendimi tamamen adamaya alışkın değildim. Dört saatte bir ilaç aldım. Sanırım o gece ilaçlar olmasaydı, aramızda olanlar yaşanmazdı” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Telefon Skandalı

2022’deki ayrılıklarından birinde, 10 yıllık evliliklerinin sona erdiğini düşünen Nara, Mauro Icardi’yi aldatmakla suçlamıştı. Icardi’nin birden fazla telefonu olduğunu ve tüm kadınlarla iletişim halinde olmak için bu telefonları kıtalara göre ayırdığını belirten Nara, “Dört tane vardı çünkü kadınları kıtalara göre ayırmıştı. Bu çılgınlık” diyerek yaşadıklarını anlattı.

Mauro Icardi’nin telefonlarından sadece birini iş için kullandığını belirten Nara, “Bunlardan biri ‘İyi’ olanıydı. O kulüp yöneticilerinin aramalarını cevapladığı telefondu. Geri kalanlar ise kadınlar içindi. Daha sonra Icardi tüm yastıkları kaldırmaya başladı, telefonları arıyordu. Ben bile ona yardım ettim, ama telefonları asla bulamadı”.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli