Twitter Yeni Özelliğini Açıkladı

Sıradaki içerik:

Twitter Yeni Özelliğini Açıkladı

Twitter İlk Kez Paylaştı

238 okunma — 19 Mart 2023 17:08
avatar

Oyun HaberTR

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Screenshot 7

Twitter, tweet düzenleme özelliğinin nasıl çalışacağını gösteren bir paylaşım yaptı. Platform, “Bu, düzenleme düğmesinin çalıştığından emin olmak için bir testtir, nasıl gittiğini size bildireceğiz” cümlesiyle ilk düzenlenmiş tweeti attı.

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter, anlık atılan hatalı tweetlerin önüne geçmek için düğmeye bastı.

Her Twitter kullanıcısının bu özelliği ne cashbet zaman alacağını henüz bilinmiyor ancak ilk olarak Twitter Blue abonelerine gelen yazım hatalarını düzeltme özelliği bu şekilde görünecek.

30 dakika içinde düzenlenebilecek

Twitter bu ayın başlarında yaptığı açıklamada , ayda 5 dolarlık premium Twitter Blue hizmetinin abonelerinin önce tweet’lerini düzenleyebileceklerini  söyledi . Yakında Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda’daki aboneler bu özelliği alacak, ardından ABD. Kullanıcılar bir tweet gönderdikten sonra düzenlemek için 30 dakikaya sahip olacak.

Twitter, her kullanıcının tweet’leri ne zaman düzenleyeceğini söylemeyi reddetti, bu yüzden sadece premium hizmet abonelerine kıskançlıkla bakmamız cashbet giriş gerekecek. Belki de kalem simgesi, Twitter durumunun bir işareti olarak mavi onay işaretinin yerini alacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli