AKP Milletvekilleri Yargıda Düzenlemeleri Kapsayan Kanun Teklifini Tamamladı

Sıradaki içerik:

AKP Milletvekilleri Yargıda Düzenlemeleri Kapsayan Kanun Teklifini Tamamladı

Türkiye Voleybol Federasyonu AXA Sigorta Kupa Voley Çeyrek Final Sonuçları

64 okunma — 14 Şubat 2024 22:06
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 65cd0f3a6aec5

Kadınlar Kategorisi

Kadınlar kategorisinde AXA Sigorta Kupa Voley çeyrek final müsabakaları sona erdi. Türkiye Voleybol Federasyonu’nun açıklamasına göre, VakıfBank, Fenerbahçe Opet, Türk Hava Yolları ve Eczacıbaşı Dynavit takımları yarı final etabına yükseldi.

VakıfBank

VakıfBank, çeyrek finalde rakibi Karayolları’nı mağlup ederek yarı finale yükselmeyi başardı. Maç sonucu 3-0 oldu ve VakıfBank, güçlü performansıyla adını yarı finale yazdırdı.

Fenerbahçe Opet

Fenerbahçe Opet, çeyrek finalde Beşiktaş’ı 3-1 yenerek yarı finale çıkmayı başardı. Fenerbahçe Opet, maç boyunca üstün bir performans sergiledi ve bir üst tura adını yazdırdı.

Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları, çeyrek finalde Nilüfer Belediyespor’u 3-0 mağlup ederek yarı finale yükseldi. Türk Hava Yolları, maç boyunca gösterdiği üstün performans ile bir adım daha ileriye gitti.

Eczacıbaşı Dynavit

Eczacıbaşı Dynavit, çeyrek finalde Aydın Büyükşehir Belediyespor’u 3-1 yenerek yarı finale çıkmayı başardı. Eczacıbaşı Dynavit, zorlu mücadelede üstün bir performans göstererek bir üst tura adını yazdırdı.

Erkekler Kategorisi

Erkekler kategorisinde AXA Sigorta Kupa Voley çeyrek final müsabakaları tamamlandı. Ziraat Bankkart, Arkas Spor, Halkbank ve Fenerbahçe HDI Sigorta takımları yarı finale çıkmayı başardı.

Ziraat Bankkart

Ziraat Bankkart, çeyrek finalde Maliye Piyango’yı 3-0 mağlup ederek yarı finale yükseldi. Ziraat Bankkart, etkileyici bir performans sergileyerek bir üst tura adını yazdırdı.

Arkas Spor

Arkas Spor, çeyrek finalde İstanbul Büyükşehir Belediyespor’u 3-1 yenerek yarı finale çıkma başarısını gösterdi. Arkas Spor, mücadeleci oyunuyla bir üst tura adını yazdırdı.

Halkbank

Halkbank, çeyrek finalde Fenerbahçe Grundig’i 3-2 yenerek yarı finale yükselmeyi başardı. Halkbank, zorlu mücadelede üstün bir performans sergileyerek bir adım daha ileriye gitti.

Fenerbahçe HDI Sigorta

Fenerbahçe HDI Sigorta, çeyrek finalde İnegöl Belediyespor’u 3-0 mağlup ederek yarı finale çıkmayı başardı. Fenerbahçe HDI Sigorta, etkileyici bir performans sergileyerek bir üst tura adını yazdırdı.

Yarı Final Eşleşmeleri

Kadınlar:

Fenerbahçe Opet – Türk Hava Yolları

Eczacıbaşı Dynavit – VakıfBank

Yarı final karşılaşmaları büyük bir heyecana sahne olacak. Takımlar, bir üst tura yükselmek için mücadele edecekler.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli