Mr Spock Karakterinin Yer Aldığı Dizi ve Filmler

Sıradaki içerik:

Mr Spock Karakterinin Yer Aldığı Dizi ve Filmler

TÜBİTAK BİGG GARAJ Programı Girişimcilere Sermaye Desteği Sağlıyor

35 okunma — 21 Mayıs 2024 20:27
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 664cd9702ae7b

BİGG GARAJ Programı Başvuruları Başladı

TÜBİTAK 1812 Girişimcilik Destek Programı (BİGG) 2024 yılı ikinci çağrısı kapsamında, 3 kurumun işbirliğiyle BİGG GARAJ programı yürütülüyor. Program kapsamında TÜBİTAK, girişimci adayları için 900 bin lira sermaye desteği sağlayacak.

Başvurular İnternet Üzerinden Alınıyor

BİGG GARAJ programı için başvurular, “https://etugaraj.org/bigg-garaj/” adresi üzerinden internet aracılığıyla alınmaya başlandı. Program kapsamında geri ödemesiz destek verilecek ve başvurular belirli tematik alanlarda fikri olan girişimci adaylarına açık.

Başvuru Şartları

BİGG GARAJ programına başvuracak girişimcilerde herhangi bir ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora programına kayıtlı olma şartı aranıyor. Ayrıca daha önce benzer desteklerden yararlanmamış olmak ve herhangi bir işletmenin ortaklık yapısında bulunmamak gerekiyor.

Söz konusu programla bugüne kadar 18 milyon liradan fazla hibe desteği sağlandı. TOBB ETÜ Teknoloji Transfer Ofisi tarafından yürütülen program, girişimcilere eğitim ve mentörlük desteği sağlayarak, teknoloji tabanlı projelerin geliştirilmesine katkıda bulunuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli