Güveninizi Kamera Sistemleri İle Görün

Sıradaki içerik:

Güveninizi Kamera Sistemleri İle Görün

Ramazan Bayramı Alışverişleri Eminönü ve Mahmutpaşa’da Yoğunlaştı

68 okunma — 06 Nisan 2024 20:07
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 6611815d3a0f9

Mısır Çarşısı’nın Bulunduğu Eminönü ve Mahmutpaşa Tercih Edilen Merkezler

Bayram alışverişlerini yapmak isteyenler, geleneksel mekanları arasında yer alan Mısır Çarşısı’nın bulunduğu Eminönü ve Mahmutpaşa’yı tercih ediyor.

Çeşitli Lezzetlerin Sunulduğu Tezgahlar Alıcılarını Bekliyor

Kurulan tezgahlarda **şeker**, **lokum**, **kuruyemiş** ve **çikolatalar** gibi çeşitli ürünler müşterilerin beğenisine sunuluyor. Alışverişe çıkan vatandaşlar, kahvaltılık ürün, kuruyemiş ve kahve satılan iş yerleri önünde de yoğunluk oluşturuyor.

Mahmutpaşa’da Kıyafet ve Diğer İhtiyaçlar Karşılanıyor

Mahmutpaşa ve çevresi, kıyafet ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak için gelen ziyaretçiler nedeniyle yoğunlaşıyor. Alışveriş yapanların **fiyatların uygunluğu** nedeniyle Eminönü’nü tercih ettiği görülüyor.

Esnafın ve Alışveriş Yapanların Görüşleri

Alışveriş yapan Necip Öztürk, “Aradığımız her şeyi bulabiliyoruz. O yüzden burayı tercih ediyoruz. Sultangazi’den Bayrampaşa’dan geliyoruz alışveriş yapmaya.” diyerek tercihlerini açıklıyor. Esnaf Gazi Bakış, **bayram yoğunluğunun** başladığını belirtirken, “İstanbul kalabalık, Eminönü yoğun. İşlerimiz de çok güzel. Memnunuz çok şükür.” diyor.

Esnaf Hasan Akbulut ise yoğunluğun önceki yıllar kadar olmadığını ancak artmasını beklediklerini ifade ediyor. Akbulut, vatandaşların **lokum alışverişi** yaparak bayramlarını kutladığını belirtiyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli