PUBG Mobile Yeni Güncelleme Ne Zaman? Yeni Güncelleme ile Neler Geliyor? Tüm Detaylar - Oyun Haber TR
1

Mobil cihazlarda, tabiri caizse Battle Royale oyunlarının babası PUBG Mobile ‘a gün geçtikçe yeni güncellemeler geliyor, tabi bazı kişiler için bu güncellemeleri indirmek zulüm olabilir fakat olumlu yönü daha baskın yani PUBG Mobile yeni güncellemeler ile daha da güzelleşiyor. Ve PUBG Mobile en son güncellemeyi 19 Nisan ‘da almıştı, önümüzdeki bir diğer güncellemenin ne zaman olduğunu ve güncelleme içinde neler barındırdığını merak ediyorsanız, lafı daha fazla uzatmadan asıl konumuza geçiyorum.

Gençler öncelikle PUBG Mobile 0.12.5 güncellemesinin tarihi 17 Mayıs, ve bir gün öncesinde yani 16 Mayıs ‘ta PUBG Mobile 7. Sezonuna başlayacak. Sanırım Sezon yenilikleri ile güncelleme beraber gelecek.

PUBG Mobile 17 Mayıs güncellemesi ile neler gelecek(değişecek)?

  • Oyunda hızlı mesajlarda kadın sesi geliyordu, o ses erkek sesine dönüşecek. “Düşman görüldü”, “Sesli sohbeti aç!” gibi mesajlar erkek sesi ile söylenebilecek.
  • Tencent, oyuna önceki güncellemelerde oyuna evcil hayvanları eklemişti, işte o evcil hayvanların arasına beyaz güvercinde katılacak.
  • PUBG Mobile ‘da eli kazandıktan sonra lobiye geri dönmek biraz zaman alıyor ve bizler için sıkıcı olabiliyor bu yüzden bekleme ekranında ufak bir eğlenceli oyun gelecek.

*

*


Like it? Share with your friends!

1
admin

0 Comments

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: