Fortnite Dünyayı Kurtar Ne Zaman İndirime Girecek?

Sıradaki içerik:

Fortnite Dünyayı Kurtar Ne Zaman İndirime Girecek?

Pubg Mobile Gülücük İşareti Nasıl Yapılır?

1194 okunma — 12 Nisan 2022 22:00
avatar

oyuncanavari

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Pubg Mobile Gülücük İşareti Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile Gülücük İşareti Nasıl Yapılır? Oyuna yeni başlayanlar ve uzun süredir oynayanlar için önemli bir yanıt aranan sorudur. Pubg mobile her geçen gün hayran kitlesi artan ve tüm dünyada daha popüler hale gelen bir oyundur. Arkadaşlarınızla birlikte savaştığınız ve galibiyet aldığınız sürece levelinizi hızlıca geçebilirsiniz. Pubg isminizde gülücük işareti kullanabilmek için hazır şekilleri kullanabilirsiniz. Direkt olarak tuşlarınıza sembol ataması da yapabilirsiniz. İsminin oldukça hoş görünmesini isteyenler için önemli olan Pubg Mobile Gülücük İşareti yapımı Sorusuna birkaç alternatif mevcuttur. Bu alternatifleri deneyerek hızlıca isminizde gülücük işaretlerini kullanabilirsiniz.

Pubg Mobile Gülücük İşareti Yapımı Kolay Mıdır?

Herkes tarafından merak edilen Pubg Mobile Gülücük İşareti Nasıl Yapılır? Ve kolay mıdır sorusuna evet yanıtını vermek yanlış olmaz. Oldukça basit bir şekilde yapılan gülücük işareti oyun boyunca isminizin daha doğal ve estetik görünmesine olanak sağlar. Özellikle de sembol gülücük kullandığınız zaman oyunda çok daha fazla ön plana çıkabilirsiniz. Gülücük işaretini yapabilmek için;

 • Öncelikle oyuna kaydolmanız gerekiyor.
 • Oyuna kaydolurken gerçek kullanıcı mailleri kullanmanız gerekiyor.
 • Oyuna kaydolduktan sonra karşınıza isim oluşturma alanı geliyor.
 • İsim oluşturma alanına ister klavyenizdeki imla ve noktalamaları kullanarak gülücük yapabilirsiniz.
 • İsterseniz de direkt olarak hazır gülücük işaretlerini kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Böylece oyun isminizde artık gülücük işareti görünmeye başlar ve oyuna bir sıfır önde başlamış olursunuz. Gülücük işareti yapmak için iki nokta ve parantez noktalama işaretlerini kullanabilirsiniz.

Pubg Mobile Gülücük İşaretini Herkes Yapabilir Mi?

Herkesin klavyesinde olan işaretler sayesinde Pubg Mobile Gülücük İşareti Nasıl Yapılır? Ve herkes yapabilir mi sorusuna evet yanıtını vermek doğru olur. Oyuna girdiğiniz zaman açılan kayıt kısmında isminizi oluştururken yapmanız gereken tek şey alana işaretleri yazmak ya da kopyalayıp yapıştırmaktır. Herkesin yapabileceği basit bir işlemdir. İsminiz oyunda daha kolay bulunur hale gelir ve daha estetik görünür. Aynı zamanda daha sonra sıkıldığınız ya da farklı bir gülücük işareti koymak istediğinizde isim değiştirme süresine göre değişiklik yapabilirsiniz.

Dünya’nın en çok oynadığı Pubg hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bekliyoruz. Pubg Kullanmaya Çalıştığın Uygulamaya Artık Ulaşılamıyor veya Erişim Kısıtlanmış incelemeyi unutmayınız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli