Elon Musk ve Apple Arasındaki Yapay Zeka Çekişmesi

Sıradaki içerik:

Elon Musk ve Apple Arasındaki Yapay Zeka Çekişmesi

Mobilya Dernekleri Federasyonu: Düğün Sezonu Mobilya Sektörünü Canlandırdı

37 okunma — 17 Haziran 2024 20:19
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 66707011ae07e

MOSFED Başkanı Ahmet Güleç’ten Kredi Kartı Taksitleri Açıklaması

Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED), düğün sezonunun açılmasıyla mobilya sektörünün hareketlendiğini ve bu süreçte kredi kartı taksit sınırlandırmalarının sektörü zorladığını açıkladı. MOSFED Başkanı Ahmet Güleç, sektördeki gelişmelerle ilgili görüşlerini paylaştı.

MOSFED Başkanı Ahmet Güleç’in Açıklamaları

Ahmet Güleç: “Her yıl yaz mevsiminde iç piyasada hareketlilik başlıyor. Özellikle düğün hazırlığı yapacak çiftler hem bütçelerine hem de tasarım zevklerine en uygun mobilyaları seçmek için mobilyacıları gezmeye başladı. Üreticilerimiz de buna göre çeşitli setler ve indirimler yapıyor. Evlilik sezonu sektörümüz açısından özellikle iç piyasa hareketliliği adına önem arz ediyor.”

Taksit Çağrısı

Ahmet Güleç: “Dünyadaki ekonomik dalgalanmalar ve kredi kartlarına uygulanan taksit sınırlandırmaları mobilya sektörünü zorluyor. Mobilyalar sık sık değiştirilen ürünler değil. Bu nedenle kredi kartlarına uygulanan taksit sınırlandırması tüketiciyi de üreticiyi de zorluyor. Taksit sayısının en azından mobilya gibi ürün birim fiyatının yüksek olduğu sektörler için esnetilmesini talep ediyoruz.”

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli