Milletvekili Maaşları 2022

Sıradaki içerik:

Milletvekili Maaşları 2022

Minecraft Wither Yapımı Hızlı ve Basit Anlatım

1469 okunma — 06 Mart 2022 22:00
avatar

oyuncanavari

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Minecraft Wither Yapımı

Minecraft Wither yapımı bu oyunda aktif olan oyuncuların bilmesi gereken bir oyun detayıdır. Ancak ilk olarak Wither’in ne olduğu hakkında bilgi vermek gerekiyor. Wither oyunda 3 kafalı bir oyun patronudur. Bu patronu yalnızca oyuncular canlandırabilmektedirler. Ancak bu işlem için birtakım oyun malzemelerine ihtiyacınız bulunuyor. Oyunda kendiliğinden oluşmadığı için de Minecraft Wither yapımı detaylarına mutlaka hakim olmanız gerekiyor.

Wither yapımı sonrasında da kendinizi çok iyi savunmanız gerekiyor. Son derece güçlü bir boss olduğu için bu oyunda muhtemelen sizleri durdurana kadar durmayacağından bahsetmek mümkün olabilir. Bu nedenle de daima hazır olmalı ve üzerinizde tüm ekipmanlarınız bulunmalıdır.

Wither Yapımı İçin Gerekli Malzemeler

Minecraft Wither yapımı için birtakım malzemelere ihtiyacınız bulunuyor. Bu malzemeler temin edildikten sonra merak edilen işlemlere başlayabilirsiniz. Yapım süreci şu şekilde işlemektedir:

 • 4 tane ruh kumu gerekiyor.
 • 3 tane nether iskeleti gereklidir.
 • Tüm malzemeleri Nether’de bulunan kalelerden toplayabilirsiniz.
 • Burada bulunan iskeletleri öldürerek toplamanız isteniyor.

Kafaları toplamak biraz zor denilebilir. Düşme oranı neredeyse 40’ta birdir. Bu nedenle de Ganimet büyüsü yapmak kafaları daha hızlı bir şekilde toplamanıza yardımcı olabilir. Zaman zaman diğer tüm oyun büyülerinden yararlanmak bu oyunda geçirilen zaman diliminde daha verimli olabilmenize yardımcı olmaktadır. Wither yapımında malzemeler tamamlandıktan sonra diğer aşamaya geçebilirsiniz.

Wither Üretme Nasıl Yapılır?

Wither üretme işlemi için toplanan tüm eşyaların bir araya getirilmesi gerekiyor. Bu eşyaları oyunda belirtildiği şekilde dizerseniz bir anda wither canlanır ve patlayarak yukarıya doğru çıkar. Ancak bu süreden sonra da dikkat etmeniz gereken birçok durum söz konusudur. Çünkü bu çok güçlü bir oyun canavarıdır. Bu oyun canavarının gücü karşısında ölmemek için zırh ve silahlarınızın yeterli olması gerekiyor.

Minecraft Wither yapımı için malzemeleri tedarik edip yan yana getirdiğinizde oyun canavarı kendini belli edecektir. Canavarın can barı da bu sürede görünmeye başlar. Sonra savaşmaya başlayabilirsiniz. Kısa sürede öldürmek sizlere hem puan hem de çeşitli ödüller sağlayacaktır. Profesyonel oyuncular için basit bir oyun işlemidir.

Oyunlarda ani fps düşüşleri makalemiz ile devam etmek isterseniz buraya bırakıyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli