Multiple Skleroz (MS) Hastalığına Dikkat Çekmek: Belirtiler, Tedavi ve Önlemler

Sıradaki içerik:

Multiple Skleroz (MS) Hastalığına Dikkat Çekmek: Belirtiler, Tedavi ve Önlemler

İtalya Milli Futbol Takımı, Türkiye ile Hazırlık Maçına Hazırlanıyor

20 okunma — 03 Haziran 2024 22:16
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 665e167d8bdac

Luciano Spalletti: “Türkiye Maçı Oyuncularımızın Durumunu Görmek İçin Önemli Bir Test Olacak”

İtalya Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Luciano Spalletti, EURO 2024 öncesinde yarın Türkiye ile yapacakları hazırlık maçının oyuncularının son durumunu görmek açısından önemli bir sınav olacağını belirtti. Spalletti, Juventus’ta forma giyen Nicolo Fagioli ile birlikte Floransa yakınındaki kamp merkezinde düzenlenen basın toplantısında bulundu.

Spalletti: “Türkiye Çok Kaliteli Bir Takım, Zorlu Bir Maç Olacak”

Spalletti, Türkiye’nin kaliteli ve hızlı hücum oyuncularına sahip olduğunu vurgulayarak, “Türkiye’nin büyük takımları yenme potansiyeli olduğunu biliyoruz. Yarın oynayacağımız maç, yapmak istediklerimizi görmek adına çok önemli olacak.” şeklinde konuştu. Ayrıca İtalyan teknik adam, A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella’nın başarılı bir çalıştırıcı olduğunu da belirtti.

Fagioli: “Türkiye ile Zorlu Bir Maç Oynayacağız”

İtalyan orta saha oyuncusu Nicolo Fagioli, Türkiye’nin güçlü bir takım olduğunu ve dostluk maçı olsa da kolay bir mücadele olmayacağını ifade etti. Fagioli, Avrupa Şampiyonası kadrosuna seçilerek sahalara döndüğü için mutlu olduğunu ve şampiyonada yer almak istediğini söyledi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli