PUBG Mobile, Yeni Güncelleme (17 Nisan 2019) ‘nin Tarihi Belli Oldu! Güncelleme Hakkındaki Detaylar!

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile, Yeni Güncelleme (17 Nisan 2019) ‘nin Tarihi Belli Oldu! Güncelleme Hakkındaki Detaylar!

e
sv

iPhone XE Geliyor! iPhone XE Türkiye ‘ye Ne Zaman Gelecek? Özellikleri, Kamerası, Fiyatı, Bataryası

629 okunma

Kullanıcıların küçük ekranlı iPhone talebine cevap vermek isteyen Apple bundan üç yıl önce iPhone SE modelini satışa sundu. Son dönemde 4 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan telefonun  yenileneceğine dair iddialar ortaya çıkıyordu.

Ekran koruyucuların ortaya çıkması ve bir alışveriş sitesinin ürün sayfası açması ile iPhone SE 2‘nin kesin tanıtılacağı düşünülüyordu. Ancak, Apple’ın geride bıraktığı 2 – 3 etkinlikte iPhone SE 2’yi tanıtmaması ile beklentiler sona erdi.

iPhone XE, 4.8 inçlik bir ekrana sahip olacak!

4 inçlik bir ekranın günümüz şartlarında yeterliliği ayrı bir tartışma konusu. Ancak, ortaya çıkan yeni bir raporda Apple’ın aslında iPhone XE olarak adlandıracağı yeni bir telefon üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü belirtiliyor.

Küçük ekranlı iPhone olarak nitelendirilen bu telefonun, 4.8 inç büyüklüğünde OLED ekrana ev sahipliği yapacağı belirtiliyor. iPhone XS ile benzer bir tasarıma ve Face ID‘ye sahip olması beklenilen telefonun en büyük farkı kasada olacak.

 

iPhone 8‘den bu yana kullanılan cam arka yüzeyin yerini standart alüminyum kasa alacak. Apple A12 Bionic’den güç alan telefon arka tarafında 12 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.8 diyaframa sahip kamera bulunduracağı belirtiliyor.

Bunun yanı sıra Apple’ın bu telefonu Foxconn’un Hindistan tesislerinde üreteceği iddia ediliyor. Eğer raporda yer alan bilgiler doğruysa, önümüzdeki dönemde iPhone XE hakkında çok daha fazla detayın ortaya çıktığını göreceğiz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli