İçinde Yaşadığımız Dijital Çağ: Bir Bakış

Sıradaki içerik:

İçinde Yaşadığımız Dijital Çağ: Bir Bakış

Instagram Hikayeleri İçin En İyi Mobil Uygulamalar

132 okunma — 02 Temmuz 2023 14:00
avatar

Oyun HaberTR

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

g179ea0df15eec50771bd1fd2523d13bbe69394d5f03dd9e0a90c3620b6ac45b75ab564ae19283bf82e8eea16232bad1c6a824b3fa3321bbb461e63eabe95ec56 1280

Instagram hikayeleri, sosyal medya pazarlaması için vazgeçilmez bir araçtır. Ancak hikayelerinizi daha çekici hale getirmek için bazı özellikli uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Adobe Spark Post, profesyonel tasarımlı gönderiler hazırlamanıza olanak tanırken, HypeType animasyonlu ve ilgi çekici metinler eklemeye yardımcı olur. Canva ise hazır şablonlarla kolayca dikkat çekici hikayeler oluşturmanıza imkan sağlar. Videolarınız için kırpma, yeniden boyutlandırma ve düzenleme için InShot’u kullanabilirsiniz. Minimalist ve stil sahibi şablonlar sunan Unfold, hikayelerinizi özelleştirmek için mükemmel bir seçimdir. Bu uygulamaların yanı sıra, StoryArt, Over, Mojo ve StoryChic gibi çeşitli seçenekler de mevcuttur.

Adobe Spark Post

Instagram hikayelerinizin daha profesyonel görünmesi için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri olan Adobe Spark Post, gönderilerinizi daha etkili hale getiren harika özellikler sunuyor. Basit bir şekilde kullanabileceğiniz bu uygulama ile hazır tasarımlar arasından seçim yapabilir, fotoğraflarınızı düzenleyebilir ve çarpıcı metinler ekleyebilirsiniz. Ayrıca, şablonlar ve düzenleme araçları sayesinde, hikayelerinize özel dokunuşlar yapabilirsiniz.

HypeType

HypeType, Instagram hikayeleriniz için animasyonlu yazılar ekleyebileceğiniz mükemmel bir uygulamadır. Görsel olarak çarpıcı gönderiler oluşturmanızı sağlar ve düzenli olarak güncellenen şablonlar sunar. Hikayelerinize ekleyebileceğiniz metin animasyonlarıyla sıradan video ve fotoğraflarınıza kolayca hayat katabilirsiniz. HypeType’ın kullanıcı dostu arayüzüyle herkes bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilir.

Canva

Canva, Instagram hikayeleriniz için kullanabileceğiniz hazır tasarımlar sunan kullanımı kolay bir uygulamadır. İster basit bir arka plan, ister şık grafikler, çıkartmalar veya logolar olsun, Canva geniş bir seçenek sunar. Ayrıca, özelleştirme seçenekleri sayesinde hikayelerinizi dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Canva, tasarım konusunda deneyimli olmayanlar için ideal bir seçimdir ve ücretsiz bir şekilde kullanılabilir.

InShot

InShot, Instagram hikayeleriniz için harika bir uygulama. Özellikle videolarınızda kullanabileceğiniz kırpma, yeniden boyutlandırma ve düzenleme işlemlerini kolayca yapın. İçerisinde yer alan filtreler sayesinde videolarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Ayrıca videolarınıza müzik de ekleyebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay ve işlevsel bir uygulama.

Unfold

Unfold, minimalist ve şık hikaye şablonlarıyla Instagram hikayelerinize özelleştirilmiş bir dokunuş katmanızı sağlar. Uygulama, farklı stillerde pek çok şablon sunar ve hikayelerinizin görünümünü kişiselleştirmeniz için size geniş bir seçenek yelpazesi sunar. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı bu düzenleyici kullanan çekici, profesyonel bir hikaye oluşturabilirsiniz. Unfold, herhangi bir hikaye için mükemmeldir.

StoryArt

StoryArt, Instagram hikayeleriniz için profesyonel görünümlü tasarımlar oluşturabileceğiniz kullanımı kolay bir arayüz sunar. Minimalist şablonlar, eğlenceli çıkartmalar ve güzel yazı tipleri sayesinde ilgi çekici hikayeler oluşturmanızı sağlar. Kullanıcılara özel tasarlanmış ara yüzü sayesinde tüm özelliklere kolayca erişebilir ve hızlı bir şekilde hikayelerinizi tasarlamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca StoryArt, hikayelerinize mükemmel uyum sağlayan filtreler de sunar

Over

Instagram hikayelerinizi daha ilgi çekici ve renkli hale getirmek için Over uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama, hikayelerinize kolayca metinler, çıkartmalar ve grafikler eklemenizi sağlar. Özellikle işletme hesaplarında markanızı yansıtan özelleştirilmiş bir tasarım oluşturmak için harika bir seçenektir. Ayrıca, uygulama içinde sunulan hazır şablonlarla hikayelerinizin daha albenili görünmesini sağlayabilirsiniz. Over, benzersiz bir hikaye oluşturmanız için size çeşitli seçenekler sunar.

Mojo

Mojo, animasyonlu hikayeler oluşturmak için kullanabileceğiniz basit bir uygulamadır. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde animasyonlu videolarınızı oluşturmanız çok kolay! Mojo, sadece birkaç dakika içinde hikayelerinizi daha etkileyici hale getirir. Uygulama, birçok farklı şablon ve efekt ile birlikte gelir. Daha da önemlisi, herhangi bir tasarım deneyimi olmayanlar bile kolayca kullanabilirler. Mojo ile hikayelerinize bir dokunuş katın!

StoryChic

StoryChic, Instagram hikaye sayfalarınızı düzenlemek ve özelleştirmek için gerekli araçları sunar. En son moda hikaye şablonları, aplikasyon içi tasarım araçları ve filtrelerle birden fazla hikaye sayfasının düzenlenmesi kolay hale gelir. StoryChic, düzenleme ve hazırlama sürecini hızlandıran çeşitli özelliklere sahiptir. Bu uygulama, interaktif hikayeler oluşturmanız için mükemmel bir seçenektir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli