<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-8167857550592678" crossorigin="anonymous"></script> Huawei 'nin Yeni Uygulama Mağazası Belli Oldu! - Oyun Haber TR
PUBG Mobile Yeni Güncelleme Ne Zaman? Yeni Güncelleme ile Neler Geliyor? Tüm Detaylar

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Yeni Güncelleme Ne Zaman? Yeni Güncelleme ile Neler Geliyor? Tüm Detaylar

e
sv

Huawei ‘nin Yeni Uygulama Mağazası Belli Oldu!

724 okunma

Google ve Amerika Birleşik Devletlerinin uyguladığı yaptırımların altında kalan Huawei ‘ye Android işletim sisteminin yasaklanmasından sonra, Huawei ‘nin kendi işletim sistemini geliştireceği açıklandı. Android ‘in yanı sıra Google ‘ın geliştirdiği bütün uygulamaların yasaklanmasından dolayı Huawei ‘nin, Google Play Store ‘un alternatifi bir uygulama mağazası geliştirmesi gerekti, Huawei elini çabuk tuttu ve Aptoide yani Huawei ‘nin uygulama mağazası olarak kullanmaya başladı.

Aslında Huawei ‘nin eskiden de App Gallery adında bir uygulama mağazası vardı fakat 900 bin uygulama barındıracak Aptoide ‘nin yanında büyük bir boşluktu. Tabi daha taze bir uygulama olduğu için ufak aksaklıklar olması muhtemel, başka ufak bir sorun ise Aptoide uygulama mağazasında Trendler bölümü bulunmuyor, aslında bu bir sorun değil çok kısa sürede düzeltilebilecek bir şey.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli