Bayern Münih Freiburg İle Berabere Kaldı

Sıradaki içerik:

Bayern Münih Freiburg İle Berabere Kaldı

Hepsiburada Yöneticisi Hanzade Doğan Uluslararası Ticaret ve Teknoloji Konularını Ele Aldı

62 okunma — 02 Mart 2024 01:00
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 65e3390023032

Hanzade Doğan’ın Vurguları

Hanzade Doğan, Antalya Diplomasi Forumu’ndaki oturumda ulusal ve uluslararası düzeyde adil bir rekabet ortamının önemine değindi. Uluslararası ticaret, bağlantısallık ve karşılıklı bağımlılık konularını ele alan oturumda, Doğan ticaretin dünyadaki pek çok sorunu çözebileceğini belirtti.

Teknoloji ve Ticaret İlişkisi

Hanzade Doğan, geleneksel extrabet ticaretin yerini yazılım ve teknolojik ürünlerin aldığı bir dünyada yaşadığımızı vurgulayarak teknolojinin problem çözmede kritik bir rol oynadığını ifade etti. Ayrıca, teknoloji geliştirme ve yaratımının tüm ülkeler için açık olması gerektiğinin altını çizdi.

Büyük Teknoloji Şirketleri ve Adil Rekabet

Doğan, ‘Big Tech’ olarak extrabet giriş adlandırılan büyük teknoloji şirketlerinin küresel refah için risk oluşturabileceğine dikkat çekti. Bu şirketlerin, teknoloji milliyetçiliğinin bir tehdit oluşturduğunu belirten Doğan, adil bir rekabet ortamının sağlanması gerektiğini vurguladı.

Geleceğin Yatırımı: Teknoloji

Doğan, gelecekte umudun teknolojide olduğunu belirterek, teknolojinin eşit şartlar altında extrabet twitter paylaşılan bir refah yolu olması gerektiğini savundu. Büyük güçlerin veya teknolojinin tekelinde olmaması gerektiğini ve adil bir şekilde paylaşılması gerektiğinin altını çizdi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli