2022 Güncel Teğmen Maaşı Ne Kadar?

Sıradaki içerik:

2022 Güncel Teğmen Maaşı Ne Kadar?

Google Dinazor Oyunu Hile Hızlı ve Basit Anlatım

2003 okunma — 14 Mart 2022 22:00
avatar

oyuncanavari

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Google Dinazor Oyunu Hile

Google dinazor oyunu hile ile bu oyunda son derece eğlenceli vakit geçirebilir ve oyunda hızla level kazanabilirsiniz. Google internet tarayıcısı olan Chrome üzerinden bu oyuna kolayca ulaşabilmek mümkün olabilmektedir. Chrome üzerinden eğer internete ulaşamazsanız ekranda bir dinazor karşınıza çıkar. Bu dinazorun ne anlama geldiği genelde kişiler tarafından çok fazla bilinmez. Bunun üzerine bir defa tıklar ve bir defa da Space tuşuna basarsanız bu alanda bir oyun açılır.

Bu oyunun en önemli avantajı da kişilere internetsiz olarak oyun oynama deneyimi sunmasıdır. Yani Google Chrome üzerinden eğer internete bağlamazsanız internetiniz gelene kadar eğlenceli bir oyunla vakit doldurabilirsiniz.

Google Dinazor Oyun Hilesi

Google dinazor oyunu hile ile son derece basit ve hızlı bir şekilde oyunda başarı elde edebilirsiniz. İnternetinizin olmadığı bir zamanda oyun oynama imkanı sunan bu oyun için hile de yapabilme şansı vardır. Her ne kadar basit gibi görünse de oyun giderek hızlandığı için oyuncu daha hızlı hareket etmek zorunda kalıyor. Bu da kısa sürede dinazor karakterinin ölmesine neden oluyor. Bu nedenle de birçok oyuncu hileye başvuruyor. Google dinazor oyunu hile çeşitleri arasında şunlar yer alıyor:

 • Dinazorun durduğu yerde sayarak puan kazanması
 • Kaktüs engellerine takılmadan geçebilmesi
 • Dinazorun koşma hızını ayarlama
 • Ölümsüzlük hilesi

Bu oyunda en çok yapılan hilelerdir.

Google Dinazor Oyun Hileleri Nasıl Yapılır?

Google dinazor oyunu hile çeşitleri arasından birini uygulamak istiyorsanız mutlaka bu hilenin kodlarını bilmek gerekiyor. Oyunda ölümsüzlük hilesi yapabilmek için Ctrl+ Shift+ J tuşlarına aynı anda basın. Daha sonra alt kısımda çıkan yere hile kodunu yazın ve enter tuşuna basın. Bu şekilde ölümsüzlük hilesini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hız hilesini de yine aynı şekilde kodu ile birlikte yazmanız gerekir. Bunun için kullanmanız gereken hile kodu Runner, instance_.setSpeed(100) kodudur. Her hilenin kendine göre farklı bir kodu vardır. Bu hile kodlarını ilgili yerlere yazarak kolaylıkla hile yapabilirsiniz. Bu da size oyunda daha fazla zaman geçirebilme imkanı elde etmenize olanak tanır.

Daha Fazla oyunla ilgili Sınırsız içeriğin bulunduğu oyun hileleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli