Konya’nın Kaliteli ve Güvenli İnşaat Hizmeti Yönel Prefabrik

Sıradaki içerik:

Konya’nın Kaliteli ve Güvenli İnşaat Hizmeti Yönel Prefabrik

Google, Bard’ı Gemini olarak yeniden adlandırdı

78 okunma — 09 Şubat 2024 10:04
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 65c5ce986f405

Google AI’nın yeni yapay zeka platformu Gemini, iş kullanıcılarına daha fazla yetenek sunuyor

Google, dünyanın her yerinde kullanıcıların iş görüşmelerine hazırlanmak, kodları hata ayıklamak, beyin fırtınası yapmak veya görüntüler oluşturmak için kullandığı yapay zeka platformu Bard’ı Gemini olarak yeniden adlandırdığını duyurdu. Bard’ın yeni adıyla birlikte, Gemini’nin özellikleri ve kullanım alanları da geliştirildi.

Gemini Advanced ile daha fazla yetenek ve kolay ortak çalışma

Gemini, artık “Pro 1.0” modeliyle 40’tan fazla dilde, 230’dan fazla ülke ve bölgede sohbet edilebilecek. Ayrıca, Google AI’nın özellikleriyle kolay ortak çalışma yapılmasını sağlamak için “Gemini Advanced” adında bir mobil uygulama da kullanıma sunuldu. Gemini Advanced, Google’ın son teknoloji ürünü yapay zeka modeli olan Ultra 1.0’a erişim sağlayan yeni bir deneyim sunuyor.

Gemini Advanced’in özellikleri ve fiyatlandırma

Gemini Advanced, Ultra 1.0 modeliyle karmaşık görevlerde daha yetenekli olup daha uzun ve ayrıntılı konuşmalara olanak sağlıyor. İngilizce olarak 150’den fazla ülkede sunulan Gemini Advanced, zaman içinde daha fazla dile genişletilecek. Gemini Advanced, yeni “Google One AI Premium” planının bir parçası olarak ayda 19,99 dolar karşılığında kullanılabilecek ve 2 aylık ücretsiz deneme süresi sunacak.

Google hizmetlerinde de kullanım imkanı

Gemini, kullanıcıların yakında Gmail, Dokümanlar, Slaytlar, E-Tablolar gibi Google hizmetlerinde de kullanabileceği bir özellik olarak sunulacak. Ayrıca, Android ve iOS için yeni bir mobil deneyim de sunularak kullanıcılar telefonlarından da çeşitli işlemleri kolayca gerçekleştirebilecekler.

Google’ın yeniden adlandırdığı yapay zeka platformu Gemini, iş kullanıcılarının daha fazla yetenek elde etmesini sağlayarak iş dünyasına yeni bir boyut kazandırıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli