İran’da Dang Humması Vakaları Artıyor: BAE’ye Uyarı!

Sıradaki içerik:

İran’da Dang Humması Vakaları Artıyor: BAE’ye Uyarı!

Galatasaray’ın Şampiyonluğunu İlan Ettiği Maçta Kerem Aktürkoğlu’ndan Duygusal Açıklamalar

18 okunma — 08 Temmuz 2024 22:14
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 668c3a8378889

Kerem Aktürkoğlu’nun Şampiyonluk Açıklamaları

Galatasaray’ın şampiyonluğunu ilan ettiği Konyaspor maçında ilk 11’de başlayan Kerem Aktürkoğlu, karşılaşmanın ardından duygusal açıklamalarda bulundu. Milli futbolcu, “Hak edilmiş bir şampiyonluk. Galatasaray umutları yeşertti ve onlar için de sonlandırdı. Her şeyde bir hayır vardır derler. Güzel bir şampiyonluk. İnşallah Galatasaray her sene şampiyon olur” dedi.

Sevgi ve Eleştiri

Bu sezon zaman zaman eleştirilen ve ilk 11’deki yerini kaybeden Kerem Aktürkoğlu, “Galatasaray benim için çok anlamlı, çok değerli. Bazen insan sevdiğine kırılır. Ben sevdiğime bu sezon biraz fazla kırıldım. Diyecek çok şey var aslında ama içimde tutayım. Ben Galatasaray’ı çok seviyorum” diyerek duygularını paylaştı.

Eleştirilere Cevap

Kerem, yapılan eleştirilere ise “3 sezondur istatiksel olarak daha çok konuşulacak şeyler yapıyorum. İşin içinde Kerem Aktürkoğlu olunca bazı şeyler göz ardı ediliyor. Başarılı bir sezon geçirdim, kariyer sezonumu geçirdim. Her sene üst üste koyuyorum. Sevenlerimi mutlu ederim inşallah” şeklinde cevap verdi.

Kerem Aktürkoğlu bu sezon ligde 37 maçta forma giyip bunların 29’unda ilk 11’de sahaya çıktı. Bu maçlarda 12 gol atıp 6 da asist yaptı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli