Otomobil Üreticileri Çin Pazarında Zorlanıyor

Sıradaki içerik:

Otomobil Üreticileri Çin Pazarında Zorlanıyor

Galatasaray Taraftarları Gercüş’te Dev Bayrak Astı!

27 okunma — 22 Haziran 2024 22:14
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 667722878cd07

Galatasaray Taraftarları Coşkulu Kutlamalarına Devam Ediyor

Batman’ın Gercüş ilçesinde, Galatasaray taraftarları, Süper Lig şampiyonluğunu dev bir bayrakla kutladı. Taraftarlar, ilçedeki Bayrak Tepesi’ne 500 metrekarelik dev Galatasaray bayrağını astı.

Taraftarların Bayrak Tepesi’ndeki Gurur Dolu Kutlaması

Gercüş ilçesinde yaşayan Galatasaray taraftarları, şampiyonluk sevincini coşkulu bir şekilde kutlamaya devam ediyor. 500 metrekarelik dev bayrağı hazırlayan taraftarlar, ilçenin simgesi haline gelen Bayrak Tepesi’ne asarak büyük bir gurur yaşadı.

Bayrak Tepesi’nde Gelenek Haline Gelen Şampiyonluk Kutlamaları

Gercüş’te artık gelenek haline gelen bu kutlama etkinliği hakkında konuşan taraftarlardan Süleyman Öner, Galatasaray’ın şanlı bayrağını her sezon şampiyon olduklarında bu tepeye astıklarını belirtti. Öner, ilçede bayrak asacak başka bir yer olmadığını vurgulayarak, sarı kırmızılı kulübe destek çağrısında bulundu.

Bayrak Tepesi’nde bu dev bayrağı asıyoruz. Bu bayrak artık bir gelenek haline geldi. Galatasaray ne zaman şampiyon olursa, bu dev bayrağı buraya asıyoruz. Buraya asma mecburiyetindeyiz çünkü ilçede başka uygun bir yer yok. Bayrak o kadar büyük ki buraya getirip astık.”

Delikli Kaya Artık Bayrak Tepesi

Eskiden “Delikli Kaya” olarak bilinen bölgenin artık “Bayrak Tepesi” adını aldığını söyleyen Öner, ilçe halkının bu tepenin adını Bayrak Tepesi olarak benimsediğini ifade etti. Öte yandan, taraftarlar Sayın Başkan Vekili Erden Timur’dan geçen sene istekte bulundukları büyük armalı bir bayrağı beklediklerini belirtti.

Geçen sene Sayın Başkan Vekilimizden büyük bir bayrak istemiştik. Arma ve büyük bir bayrak göndermesini diliyoruz. Bu bayrağımızın üzerinde arma yok. Gercüşlü taraftarlar olarak şimdiden teşekkür ediyorum.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli