Fortnite Motel ve Karavan Parkı Nerede?Fortnite Bir Motelde Ya da Karavan Parkında Sandık Veya Cephane Kutusu Aç! 7. Sezon 11. Hafta

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Fortnite Motel ve Karavan Parkı Nerede?Fortnite Bir Motelde Ya da Karavan Parkında Sandık Veya Cephane Kutusu Aç! 7. Sezon 11. Hafta

Ancak, bir Fortnite motelinde veya karavan parkında sandıklar ve cephane kutuları arayarak, envanterinizi Sevgililer Günü temalı kozmetiklerle destekleyebilir ve bir dahaki sefere bedava Battle Pass alabilirsiniz. Ben aşağıda resmin linkini bıraktım, tek yapmanız gereken işaretlediğim yerlere ulaşıp sandıkları açmak. Sandıklar altındır ve yüksek sesle parlayan bir ses çıkarır, ancak küçük yeşil cephane kutularının tespit edilmesi daha zordur. Etrafta gizlenen başka düşman olmadığından emin olduğunuzda, tek yapmanız gereken ikisinden birini bulmak ve açmak.

NOT: Teknik bir hatadan dolayı sitedeki resimler yüklenmiyor bu yüzden bende aşağıda link paylaştım oradan ulaşabilirsiniz (Linkte kesinlikle kötü amaçlı yazılım bulunmamaktadır.)

Fortnite Motel ve Karavan Parkın Konumu

FORTNİTE MOTEL VE KARAVAN PARK YERİ

Fortnite moteliyle başlayalım. Bu yıkık konaklama yerini Lazy Links’in batısında ve Pleasant Park’ın kuzey doğusunda bulabilirsiniz. Karavan parkı Lonely Lodge, Retail Row ve Paradise Palms yarış pisti arasındadır. 


Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap