OpenAI ve Microsoft, Yapay Zekâ Alanında Dev Bir Adım Atıyor

Sıradaki içerik:

OpenAI ve Microsoft, Yapay Zekâ Alanında Dev Bir Adım Atıyor

FNSS Savunma Sistemleri, Milli ve Özgün Savunma Sistemleri Geliştirmeye Devam Ediyor

31 okunma — 30 Mart 2024 15:08
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 660800af962b3

FNSS Savunma Sistemleri 35 Yıldır Başarılı Hizmetler Sunuyor

Türkiye’nin önde gelen askeri araç üreticilerinden FNSS Savunma Sistemleri, 35 yıldır milli imkanlarla özgün olarak geliştirdiği 24 farklı savunma sistemiyle yurt içinde ve dışında birçok kullanıcıya hizmet veriyor.

Yüzlerce Milyon Dolarlık İhracat Potansiyeli

Türk Silahlı Kuvvetleri ile müttefik silahlı kuvvetlerinin kullanımı için paletli ve tekerlekli zırhlı muharebe araç aileleri ile silah sistemlerinin tasarım ve üretimini gerçekleştiren FNSS, bu ürünlerle yüzlerce milyon dolarlık ihracat potansiyelinin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Yenilikçi Alt Sistemler ve Patentler

FNSS, geliştirdiği yenilikçi alt sistemlerle çok sayıda teknolojik çözümü patent ve faydalı modelle tescilledi. Şirket, Ankara Sanayi Odasının 60. kuruluş yılı ödül töreninde Faydalı Model Sayısını En Çok Artıran Firmalar Büyük İşletmeler kategorisinde ödül kazandı.

Yenilikçi Araştırma ve Geliştirmeye Devam

FNSS, özellikle AR-GE projelerinden elde edilen teknolojik çözümlerle patent ve faydalı modele dönüştürerek sektörde öncü konumunu koruyor. Son olarak, Seri Hibrit Paletli Araçlar İçin Çapraz Tahrikli E-Transmisyon ile yeni bir buluşa imza attı.

Patent Başvurusu Yapılan Yenilikçi Çözümler

FNSS, çapraz tahrikli elektrikli transmisyon ve Güç Grubu Test Ünitesi gibi yenilikçi çözümlerle sektördeki ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor. Ayrıca, Askeri Araçlar İçin Portatif Yük Kaldırma Mekanizması patent belgesi de şirketin farklı alanlardaki başarısını gösteriyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli