Türkiye, Çinli BYD ile 1 Milyar Dolarlık Elektrikli Araç Tesisi Anlaşmasına Hazırlanıyor

Sıradaki içerik:

Türkiye, Çinli BYD ile 1 Milyar Dolarlık Elektrikli Araç Tesisi Anlaşmasına Hazırlanıyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal: “Şampiyonluğu Hak Ettik, Ama Elimizden Kaçtı”

13 okunma — 05 Temmuz 2024 22:14
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 66884608015e6

İsmail Kartal, Sezon Sonu Değerlendirmelerde Bulundu

Fenerbahçe’nin Trendyol Süper Lig’in 38. ve son haftasında İstanbulspor’u 6-0 yenmesine rağmen ligi 99 puanla 2. sırada tamamlamasının ardından Teknik Direktör İsmail Kartal, beIN Sports’a açıklamalarda bulundu. Kartal, şampiyonluğa inandıklarını ve hak ettiklerini söyledi.

Çok İnandık, Ama Şampiyon Olamadık

İsmail Kartal, “Sezon başından bugüne kadar oyuncular, teknik heyet, taraftarlar, yönetim… Şampiyon olmaya çok inandık. Bunu hak ettiğimizi düşünüyoruz. Nelere karşı mücadele ettiğimizi biliyoruz. Nasıl şampiyon olamadığımız ortada… Şampiyonluğun elimizden nasıl kaçtığını bütün Türkiye biliyor, bu aleni bir şekilde oldu.” dedi.

Taraftara Teşekkür

Kartal, “99 puan, 99 gol… Şampiyon olamadık ama taraftarların gönlüne girdik. Bize maç sonu teşekkür ettiler. Biz de onlara teşekkür ediyoruz. Taraftara, oyunculara, personele, yönetime, camiaya teşekkür ediyorum. Bize inanan ve güvenen medya mensuplarına teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Görünmeyen Eller

İsmail Kartal, “Saha dışında olan olaylara yapacak bir şeyimiz yok. Sahada hak ederek şampiyon olmak istedik. Ancak sahada hak edilerek şampiyon olunmadığını gördük. En iyi şekilde geçen hafta gördük! Bu takım daha iyisini yapacak. Biz elimizden geleni yaptık ama bazı şeyleri aşamadık.” ifadelerini kullandı.

Kulüpte Kalma Durumu Belirsiz

Kartal, “Seneye takımın başında olup olmayacağını bilmediğini belirterek, “Benim ve Fenerbahçe için hayırlısı ne ise o olur. Keşke şampiyon olabilseydik ama maalesef geçen sene Jesus’un da dediği gibi bazı şeyleri aşamıyoruz burada. Kulüpte kalmayla gitmeyle ilgili kafamda bir matematik yok. Şampiyon olamadığımız için taraftarlarımızdan çok özür diliyorum.” şeklinde konuştu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli