KOSGEB Kadın Girişimcilere Destek Sağlamaya Devam Ediyor

Sıradaki içerik:

KOSGEB Kadın Girişimcilere Destek Sağlamaya Devam Ediyor

Fenerbahçe Opet ve Türkiye’nin A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar Onuruna Heykel Açıldı

52 okunma — 08 Mart 2024 22:05
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 65eb617c34fe8

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde Tören Düzenlendi

Fenerbahçe Opet ve Türkiye’nin A Milli Kadın Voleybol Takımı kaptanı Eda Erdem Dündar onuruna, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bir heykelin açılışı gerçekleştirildi. Açılış töreni, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.

Katılımcılar Arasında Önemli İsimler Vardı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, Eda Erdem Dündar, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı oyuncuları ve teknik ekibi törene katılım sağladı.

Ali Koç: “Heykel Gelecek Nesillere İlham Kaynağı Olacak”

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Eda Erdem Dündar’ın kulüp için büyük önem taşıdığını vurgulayarak, heykelin gelecek nesillere ilham kaynağı olacağını belirtti. Koç, “Heykel, Fenerbahçe’nin efsane futbolcularıyla beraber yer alacak. Bu heykel, gelecek nesillere ilham kaynağı olacak.” dedi.

Eda Erdem Dündar: “Fenerbahçe Armamı En İyi Şekilde Taşımak İçin Mücadele Ettim”

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla konuşan Eda Erdem Dündar, Fenerbahçeli taraftarın desteğinin kendisi için çok değerli olduğunu ve Fenerbahçe armasını en iyi şekilde taşımak için mücadele ettiğini ifade etti. Erdem, heykelin kendisini memnun ettiğini ve bu başarıda emeği geçen herkese minnettar olduğunu belirtti.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli