Almanya, Çin’den İthal Elektrikli Araçlara Yönelik Gümrük Vergilerini Engellemeye Çalışıyor

Sıradaki içerik:

Almanya, Çin’den İthal Elektrikli Araçlara Yönelik Gümrük Vergilerini Engellemeye Çalışıyor

Fenerbahçe Jose Mourinho İle Sözleşme İmzaladı

29 okunma — 14 Haziran 2024 22:14
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 666c968708d91

Fenerbahçe Kulübü, Jose Mourinho’yu İstanbul’da Karşıladı

Fenerbahçe Kulübü, dünyaca ünlü Portekizli teknik direktör Jose Mourinho ile resmi sözleşme imzaladı. Ülker Stadyumu’ndaki imza töreni, taraftara açık gerçekleştirildi. Törenden 2 saat önce tribünlerde yerini alan 30 bine yakın sarı-lacivertli taraftar, Mourinho lehine uzun süre tezahürat yaptı.

Mourinho: “Sizlerle Aile Gibiyim”

Jose Mourinho, imza töreninde taraftarlara hitaben, “Sizlere söz veriyorum ki şu andan itibaren ben de sizin ailenize aitim. Bu forma tıpkı benim derim, kemiğim gibi olacak. Futbol sizler, bizler için bir tutkudur. Öyle zannediyorum ki bu tutkuyu hissedebileceğim en iyi yerlerden birisindeyim” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Değerlendirmesi

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Mourinho’yu tanıdıktan sonra sarı-lacivertli taraftar için gelmek istediğini belirterek, “Dünya tarihinin gördüğü ilk 5 isimden biri” olarak nitelendirdi. Koç, “Mourinho’nun Fenerbahçe’nin geleceği ve şampiyonluklar için tercih ettiğinin altını çizdi.

Mourinho’nun Açıklamaları ve İmza Töreni

Anbean yaşanan gelişmelerin ardından Jose Mourinho tribünleri tek tek gezere sarı-lacivertli taraftarları selamladı. Mourinho’nun bu tutumundan dolayı tribünlerden alkış aldı. İmza töreni sırasında taraftarlarla fotoğraf çektiren Mourinho, kendisini Fenerbahçe’ye bağlayan sözleşmeye imza attı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli