GLOBAL STAR İŞ İNSANLARI ZİRVESİ PLAKET TÖRENİ

Sıradaki içerik:

GLOBAL STAR İŞ İNSANLARI ZİRVESİ PLAKET TÖRENİ

Emlak Konut GYO’nun “Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek” Kampanyası Başladı

27 okunma — 29 Mayıs 2024 20:19
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 665763942ae79

Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, Sektördeki Güveni ve Yatırım Projelerini Anlattı

Emlak Konut GYO’nun Genel Müdürlük binasında düzenlenen basın toplantısında, “Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek” sloganıyla başlatılan kampanyaya ilişkin bilgiler paylaşıldı. Toplantıda konuşan Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalarla millete hak ettiği mutluluğu sunacak yaşam alanları inşa etmeye devam ettiklerini vurguladı.

2023 Hedefleri ve Kampanya Detayları

Erdem, 2023’ü 53,2 milyar lira rekor ön satış geliriyle tamamladıklarını belirterek, 5 ildeki 16 projeyi kapsayan kampanya detaylarını açıkladı. Kampanya, İstanbul, İzmir, Antalya, Balıkesir ve Denizli’deki projeleri kapsıyor. Erdem, Emlak Konut ödeme sistemiyle bankasız ve kefilsiz olarak ev sahibi olma imkanı sağlayan kampanyanın 4 farklı ödeme koşulunu içerdiğini belirtti.

Yeni Fırsatlar ve Hedefler

Erdem, kampanyanın sektöre dinamizm kazandıracağına inandıklarını ve bugün başlayan kampanya kapsamında 2 bin civarında konutun satılmasını hedeflediklerini söyledi. Kampanyaya dahil olan projeler arasında İstanbul, İzmir, Balıkesir ve Denizli’deki 16 proje bulunuyor. Erdem, kampanya süresiz olduğunu ancak belirlenen satış hedefine ulaşıldığında sonlanacağını belirtti.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli