Ehliyet Yenileme Sürecinde Son Gün Yaklaşıyor!

Sıradaki içerik:

Ehliyet Yenileme Sürecinde Son Gün Yaklaşıyor!

CWIX 2024’te Türk Firmasının Başarısı: uMAYA SD-WAN

34 okunma — 28 Haziran 2024 10:09
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 667e619d3eb5b

CWIX 2024’te Türkiye’nin Milli Ağ Çözümü uMAYA SD-WAN Öne Çıktı

CWIX 2024, Polonya’nın Bydgoszcz kentinde bulunan NATO Müşterek Kuvvet Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi. 44 ülkeden 2 bin 600’den fazla katılımcının yer aldığı etkinlik, CWIX’in 25. yıl dönümünde şimdiye kadar düzenlenen en büyük tatbikat oldu.

ULAK Haberleşme, Türkiye’yi ve uMAYA SD-WAN’ı Temsil Etti

Tatbikatta, 490’dan fazla mevcut ve deneysel teknoloji test edilirken, ULAK Haberleşme de Türkiye’nin ilk ve tek milli ağ çözümü olan uMAYA SD-WAN ile katılım sağladı. Genelkurmay Başkanlığının koordinasyonunda gerçekleştirilen tatbikatta, uMAYA SD-WAN geniş alan ağ altyapılarını daha güvenli, kolay yönetilebilir ve düşük maliyetli hale getirmek amacıyla yazılım tanımlı yaklaşımla geliştirilen bir teknoloji olarak dikkat çekti.

ULAK Haberleşme, SD-WAN Ürünüyle Başarılı Testler Gerçekleştirdi

CWIX 2024 kapsamında gerçekleştirilen testlerde ULAK Haberleşme, SD-WAN ürünüyle başarılı bir performans sergileyerek Türkiye’nin milli ağ çözümlerinin uluslararası alanda rekabet edebilirliğini ve etkinliğini bir kez daha kanıtladı.

SD-WAN V3.0 Yolda: Ulak Haberleşme Geliştirme ve Test Çalışmalarına Devam Ediyor

ULAK Haberleşme, SD-WAN’ın V3.0 sürümünü geliştirme ve test çalışmalarına devam ediyor. Bu yeni sürümün yılın son çeyreğinde kullanıma sunulması planlanırken, aynı zamanda maliyet etkin kullanım için ARM tabanlı prototipin üretimi ve test çalışmaları da tamamlandı.

CWIX Tatbikatı ve Artan Birlikte Çalışabilirlik Kabiliyeti

1999 yılından bu yana düzenlenen CWIX tatbikatı, NATO askeri kanadı tarafından onaylanarak, müttefik güçlerin birlikte çalışabilirlik kabiliyetinin artırılması amacıyla gerçekleştiriliyor. Karşılıklı testlerin yanı sıra geliştirilmekte veya test aşamasında olan sistemler de koalisyon senaryoları dahilinde çalışmalara destek oluyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli