İşsizlik Sigortası Fonu ve Ödeme Detayları

Sıradaki içerik:

İşsizlik Sigortası Fonu ve Ödeme Detayları

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Koordinatörü Samet Aybaba Açıklamalarda Bulundu

35 okunma — 16 Nisan 2024 22:07
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 661ecc72ab931

Sergen Yalçın İle İlgili Açıklamalar

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Koordinatörü Samet Aybaba, basın mensuplarıyla bir araya gelerek Sergen Yalçın hakkında konuştu. Aybaba, “Sergen Yalçın ile şu an için bir görüşme olmadı. Sergen, şu anda takım çalıştırıyor. Bu durum, etik olarak da doğru olmaz” dedi.

Kadro Durumu

Aybaba ayrıca, “Gündemimizde şu an kadro dışı yok” şeklinde açıklamalarda bulundu. Kendi takımlarının durumunu da değerlendiren Aybaba, “Elimizde kötü, çürümüş bir takım var. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın kadrosunu görüyorsunuz, aradaki farkı kapatmak hiç kolay değil. Bu öyle 3-5 günde olacak bir iş de değil. Elimizden geleni yapıyoruz, listemiz de buna göre şekilleniyor” ifadelerini kullandı.

Feyyaz Uçar’ın Açıklamaları

Feyyaz Uçar ise yeni sezon hedefleri doğrultusunda bir teknik direktörle anlaşacaklarını belirterek, “Başkanımız devre arasında yaklaşık 20 teknik direktörle görüştü. Kadroyu görüp gelmek istemeyenler oldu. Sezon ortasında gelmek istemeyenler oldu. Sezon bittikten sonra belirleyeceğimiz hocayla hedeflerimizi söyleyip öyle anlaşacağız” şeklinde konuştu.

Uçar, Sergen Yalçın ile de görüşme yapmadıklarını vurgulayarak, “Bu, etik olarak da doğru olmaz. Çalışan bir teknik adam. Çalıştığı camiaya saygısızlık olur” sözlerini kullandı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli