Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Kapsamında SGK Sahte İş Yerleri ve Sigortalılara Yönelik Denetimlerini Arttırıyor

Sıradaki içerik:

Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Kapsamında SGK Sahte İş Yerleri ve Sigortalılara Yönelik Denetimlerini Arttırıyor

Atlı Cirit Maçında İlginç Anlar!

19 okunma — 30 Haziran 2024 22:14
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 6681ae8a14ba9

İsmail Yıldırım’ın Heyecan Dolu Düşüşü

Erzurum’un Merkez Yakutiye ilçesinde düzenlenen birinci lig maçında Ay Yıldız Atlı Cirit Kulübü ile Üç Hilal Atlı Cirit Spor Kulübü karşı karşıya geldi. Seyircilerin ilgiyle izlediği mücadelede heyecan dolu anlar yaşandı.

Yürekleri Ağızlara Getiren Kaza

Mücadelenin ikinci yarısında gelişen olayda Ay Yıldız Atlı Spor Kulübü’nün genç oyuncusu İsmail Yıldırım, ciridi attıktan sonra atının ayağı takılarak düştü. Sahadaki herkesin endişeyle izlediği anlarda sağlık ekipleri hemen müdahale etti.

İsmail Yıldırım’ın Kararlı Dönüşü

Yapılan sağlık kontrolünden sonra İsmail Yıldırım’ın durumunun iyi olduğu belirlendi. Yıldırım, çamurlu halde bile yüzünü ve elini temizledikten sonra seyircilerin alkışları arasında tekrar atına binip mücadeleye devam etti.

Üç Hilal Atlı Cirit Spor Kulübü’nün Zaferi

Çekişmeli geçen maçı Üç Hilal Atlı Cirit Spor Kulübü kazanırken, İsmail Yıldırım yaşadığı olaya rağmen maça devam etmesiyle cesaret örneği gösterdi.

İsmail Yıldırım’ın Açıklaması

Yaşadığı düşüş sonrası olayı sakin bir şekilde karşılayan İsmail Yıldırım, “Çok şükür her ikimizde yara almadık. Maçlarda attan düşme her sporcunun başına gelir” diyerek durumu hafifletti.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli