Trabzonspor, Yukatel Adana Demirspor’u 1-0 Mağlup Etti

Sıradaki içerik:

Trabzonspor, Yukatel Adana Demirspor’u 1-0 Mağlup Etti

Apple, Giyilebilir Teknolojiye Odaklanıyor

45 okunma — 26 Şubat 2024 15:07
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 65dc7efb98507

Apple, AirPods ve Akıllı Giyilebilir Cihazlar Üzerinde Çalışıyor

Geçtiğimiz haftalarda artırılmış gerçeklik başlığını piyasaya süren Apple, giyilebilir teknolojiye odaklanıyor. Şirket, mevcut AirPods’unu geliştirmenin yanı sıra yeni giyilebilir cihazlar için çalışmalar yapıyor. Bloomberg’in haberine göre Apple, akıllı yüzük ve akıllı gözlük gibi fikirleri değerlendiriyor.

Patentler ve Yeni Ürünler

Apple, geçmişte akıllı gözlükler ve yüzükler için bir dizi patent yayınlamıştı. Bu patentler arasında, dokunmatik ekran, bilgisayar işlemcisi ve kablosuz iletişim özelliklerine sahip yüzük tasarımları bulunmaktaydı. Ancak patent almak, ürünün üretileceği anlamına gelmiyor. Yeni raporlara göre Apple, AirPods’a alternatif olarak akıllı gözlük ve yüzük üzerinde çalışıyor.

Rekabet ve Gelecek

Apple’ın giyilebilir teknolojiye yönelmesi, artırılmış gerçeklik alanında Meta gibi sıkı rakipleriyle rekabete girmesine neden olabilir. Meta’nın Ray-Ban akıllı gözlükleri, yapay zekâ özellikleri sayesinde iyi satışlar elde etmişti. Apple’ın da benzer şekilde giyilebilir teknoloji alanında iddialı adımlar atması bekleniyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli