Fenerbahçe Jose Mourinho İle Sözleşme İmzaladı

Sıradaki içerik:

Fenerbahçe Jose Mourinho İle Sözleşme İmzaladı

Apple, Aldatan Bir Adamın Açtığı Davayla Gündemde

71 okunma — 15 Haziran 2024 10:08
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 666d3ddc6ce83

İngiltere’de Skandal

Apple, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olarak, eşini aldatan bir adamın açtığı dava ile gündeme geldi. İngiltere’de yaşayan ve eşini bir hayat kadınıyla aldatan bu kişi, Apple’a dava açarak tazminat talebinde bulundu.

Skandalın Detayları

İsmi açıklanmayan adam, eşinin gizli mesajlaşmalarını bulduğunu ve bu mesajları daha önce kendisinin sildiğini belirterek Apple’dan 200 milyon TL tazminat istedi. Eşinin bu mesajları başka bir cihazdan görmesinden dolayı evliliklerinin sona erdiğini ifade etti.

Apple’a Yönelik Eleştiriler

İngiliz adam, Apple’ın iMessage uygulaması üzerinden hayat kadınıyla yazışmalarını sildiğini ancak eşinin bu mesajları iMac bilgisayarda gördüğünü iddia etti. Apple’ı mesajların silinmesi konusunda şeffaf olmamakla suçladı.

Tazminat Talebi

Öfkeli adam, Apple’dan 5 milyon sterlin (yaklaşık 200 milyon TL) tazminat istediğini belirtirken, avukatı ise Apple’ın kullanıcılara mesajların silinip silinmediği konusunda net bir bilgi vermediğini savundu. Benzer sorunlar yaşayan diğer Apple müşterilerinin de dava sürecine dahil olmasını beklediklerini ifade etti.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli