TCMB, Haftalık Para ve Banka İstatistiklerini Açıkladı

Sıradaki içerik:

TCMB, Haftalık Para ve Banka İstatistiklerini Açıkladı

Angel Di Maria’nın Geleceğiyle İlgili Karar Tartışmaları

30 okunma — 30 Mayıs 2024 22:14
avatar

Oyun Haber

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

image 6658d004042e6

Di Maria’ya Yönelik Tehditler Artıyor

Arjantin’de futbolcu Angel Di Maria’nın geleceğiyle ilgili karar tartışma yaratıyor. Beşiktaş’ın transfer etmek istediği Di Maria, son zamanlarda Rosario sokaklarında yeni bir tehdit olayıyla karşılaştı. Motosikletli iki kapüşonlu kişi, şehrin güneyindeki Lamadrid ve Oroño bölgesinde bulunan bir benzin istasyonuna ateş açtı ve olay yerinde Di Maria’ya hitaben yazılmış bir not bıraktı.

Yaşanan Tatsız Olaylar

Di Maria ve ailesi, geçtiğimiz aylarda birkaç tatsız olayla karşı karşıya kaldı. Evlerinin kapısına gelen tehditlerin ardından son olarak bir benzin istasyonuna ateş açılmasıyla endişeler arttı. Mart ayında ailenin kapısına bırakılan tehdit notunda Di Maria’nın akrabasıyla ilgili ölüm tehditleri yer almıştı.

Arjantin Hükümetinden Açıklama

Arjantin Güvenlik Bakanı, olaylar sonrasında futbolcunun ülkesinde kalmayı düşünmesi durumunda yaşanabilecek risklere dikkat çekti. Di Maria’nın çevresinden gelen bilgilere göre, futbolcunun ölüm tehditleri aldıktan sonra Rosario Central’dan gelen teklifi reddettiği belirtildi.

Geleceği Belirsiz

Angel Di Maria’nın geleceği belirsizliğini koruyor. Son yaşanan olayların, Avrupa’dan ayrılıp Rosario Central’da oynamayı düşünmesini etkileyebileceği konuşuluyor. MLS’e transfer olma veya Benfica’da kalmayı seçme gibi seçenekler üzerinde duruluyor. Beşiktaş’ın da ilgisini çeken oyuncuya Portekiz kulübünden sözleşme yenileme teklifi geldi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli