2022 Beyin Cerrahı Maaşı Ne Kadar?

Sıradaki içerik:

2022 Beyin Cerrahı Maaşı Ne Kadar?

Android Bu İçeriği Görüntüleyecek Doğru Bir Uygulamanız Olmayabilir

7272 okunma — 09 Mart 2022 22:00
avatar

oyuncanavari

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Android Bu İçeriği Görüntüleyecek Doğru Bir Uygulamanız Olmayabilir

Android bu içeriği görüntüleyecek doğru bir uygulamanız olmayabilir sorunu birçok kişinin cihazlarında yaşadıkları sorunlardan biridir. Özellikle Android cihaz kullanıcılarına Whatsapp üzerinden gönderilen Excel, Word, Power Point içerikleri zaman zaman açılmayabilir. Bu uygulamalar sizin Android cihazınızda bulunmuyor ise cihaz bu dosyaları açamaz. Açamadığı için de Android bu içeriği görüntüleyecek doğru bir uygulamanız olmayabilir sorununu yaşamanıza neden olabilir.

Böyle durumlarda sorunları çözmek son derece basittir. Eğer sürekli olarak sizlere Word, excel ya da Power point dosyaları gönderiliyor ise her seferinde aynı problemle karşılaşmak zorunda değilsiniz. Bu sorunları da birçok Android sorunu gibi çok kısa bir süre içerisinde çözebilirsiniz.

Android İçerik Görüntüleyememe Sorun Çözümü

bu içeriği görüntüleyecek doğru bir uygulamanız olmayabilir problemini yaşıyorsanız kolay bir şekilde bu sorunu çözmek mümkündür. Ancak bu süreçte dikkat etmeniz gereken nokta sorun çözümünde hangi uygulamaya ihtiyacınız olduğunu bilmektir. Android içerik görüntüleyememe sorununu çözebilmek için şu aşamaları yapmalısınız:

 • Android cihazınızdan Google Play Store’yi açın.
 • Buradan ihtiyacınız olan uygulamayı bulun.
 • İndirme işlemini yapın.
 • Size gönderilen içeriği tekrar açmayı deneyin.

Kısa süre içerisinde içeriğin açıldığını görebilirsiniz. Android cihazlarda her zaman tüm uygulamalar yüklü olmaz. Bu nedenle de gönderilen içerikleri destekleyen bir uygulama yok ise bunlar çok ciddi bir sorun olabilir. Böyle durumlarda mutlaka gönderilen içerikleri çalıştırmak için ihtiyaç duyulan uygulamanın ne olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Android İçerik Görüntüleyememe Sorunu Nedir?

Android bu içeriği görüntüleyecek doğru bir uygulamanız olmayabilir sorununu hemen her Android kullanıcısı yaşıyor. Ancak bu durum cihazın arızalı olduğundan kaynaklanan bir sorun değildir. Sorun daha çok istenilen ya da gerekli olan uygulamanın cihazınızda olmamasından kaynaklanır.

Cihazlarınıza gerekli uygulamaları uygulamaların kurulumlarını tamamladıktan sonra kolaylıkla gönderilen içerikleri açabilirsiniz. Bu durum yalnızca Office programları açısından geçerli bir durum değildir. Aynı zamanda video içerikleri, ses içerikleri gibi konularda da aynı sorunlar yaşanabilir. Yalnızca ihtiyaç duyulan programın ne olduğunu bilmek ve sonrasında da cihaza kurulumunu gerçekleştirmek sorunu çözer.

Robloxta Nasıl Oyun Yapılır? makalemizi incelemeyi unutmayın

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli